İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bıraktım !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başlıktan başka bir mesaj gerekirmi bilmem.
Sebebini merak eden arkadaşlarım olursa yazmış olduğum en son 10 mesaja bakarak anlayabilirler.

zaten 30 kişiydik 29 kaldı. inler ve cinler adminlik görevine geldiginde zaten bu iş bitmiş olur.

Gifted arkadaşımızla yapmış olduğumuz 1 saatlik sohbet sonrasında yeniden yazmaya başladığım forumda ona cidden inanmıştım. ama baktımki o bile dayanamadı.

neyse sürçülisan ettiysem affola.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Şık olmayan bir veda biçimi.
Tabiki bu karar bizim için üzücü. Keşke biraz daha düşünüp doğru karar verseydiniz.
Yorgan yakmanın bir anlamı yoktu. Bu foruma ne verdiyseniz mutlaka bir o kadar da almışsınızdır.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Biz bu foruma bir şey vermeden de almasını bilirdik...

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
foruma ilk üye olduğum zamanlar forumda takılmaktan zevk alırdım ama şimdi bakıyorumda ortamdan eser kalmadı ve tek tek yapraklar dökülmeye başladı.
konuya mesaj yazıyorsun hiç açıklama olmadan siliniyor bi açıklama yapmak lüksünde bulunulmuyor
umarım forum biraz silkelenir de kendine gelir. yoksa kısa bi süre sonra bu günleri bile arayacaz galiba.

PuLLuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forumda bir değer kaybı var görünen üzüldüm gitmenize.Forumu forum yapan kullanıcılarıdır ama görünen kullanıcılara verilen saygı ve değer artık eskisi gibi değil

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
forumda yazdıklarımıza cevap verebilen 7-8 kişi vardı diğerlerinden daha aktif olarak, biri gitti, sizinle ipleri koparmak istemem iyinetten kopsa bile...

Aysahit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uzun zamandır girmiyordum iyinet bayağı değişmiş :S

myguitar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eskiden çok daha hareketliydi forum şimdi altta konu okuyanlar sadece hayaletler...

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Üstat bırakıp gitmek değil maharet sen değilmisin hep herşeye göğüs geren ??

Lütfen yapma..

Biz burada'yız sende gel bizimle ol..

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Görmemişin bir oğlu olmuş tutmuş şeyini koparmış derler ya iyinet yönetiminin şuanki hali tavrı, davranışı hepsinin özeti budur. Bundan yıllar evvel forumlar yeni kurulmaya başaldığındaki yöneticilerin yönetim edasında yani oldukça amatör, astığım astık çaldığım düdük, beğenmiyorsanız gidin, yok kimse zorla tutmuyor, hep aynı teraneler.

CMYLMZ dostumun sonuna kadar arkasındayım ve bugünden itibaren iyinet, kendine gelene kadar, ve inanıyrumki o gün gelmeyecek forumdan ayrılıyorum. Konu ücret felan değil, üç dolardan beş dolardan banane istediğini yapsın zaten nickimdende memmunum ama olay dolar boyutu değil. Olay insanları horgörme insanları yadırgama, insanları küçümseme, ne dediysem o mantığıdır. Hiç kimse kusura bakmasın burdan çok şey öğrendim, ama duygusal olup çok şey yitirmek istemiyorum.

Herkes sağlıcakla kalsın.
ALLAH a emanet olun.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bunlar ayıp, yakışıksız hareketler giden gider bunu afişe etmenin ne alemi var? Söylemek istemiyorum ama daha önceden çok daha ağır ithamlarda bulunan yöneticilere karşı tek kelime söylemeyen insanlar çıkıpta bugün bu yönetime laf söylemeleri bence iki yüzlülüktür.
Bu yönetim değiştiğinden beri birilerinin yönetim için istememezlik yaptığı aşikar, taraflar oluştuğu aşikar ama bu kadarıda ayıp doğrusu.
Siz kafanıza göre ben giderim tehdidinde bulunacaksınız, sonra yönetim size gitmekte kalmakta sizin kendi iradenizdir, ister gider ister kalır diyecek ve suçlu yönetim olacak. Yok öyle birşey.
Bu forumda herkes gitsede yerini mutlaka birileri alacaktır, mutlaka birileri gelecektir, eğer niyetiniz iyi olsaydı (bırakıpta ben gidiyorum reklamları yapanlar için) bu şekilde araya ben gidiyorum haydi peşimden gelin gibi aciz cümlelerle çıkıp gitmek yerine azda olsa birşeyler paylaşırdınız. Bu kadarınada pes diyorum. Ayıp, günah.

myguitar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu kadar birbirinizi kıracak diyaloglara gerek yok kim nasıl istiyorsa öyle davransın bırakın...

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
1. Seo yarışması yapıldı milletin emeği boşa gitti. yarışma iptal oldu.
2. Üyelik değiştirmek ücretliymiş. ( din iman para)
3. Yönetim çocukca hareket ediyor. buyrun forum sizin olsun

bende daha bu foruma girmiyorum. Yönetim değişene kadar DEĞİŞİM BAŞKLASIN nasıl olsa biz gideriz bir çok üye gelir..

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
1. Seo yarışması yapıldı milletin emeği boşa gitti. yarışma iptal oldu.
2. Üyelik değiştirmek ücretliymiş. ( din iman para)
3. Yönetim çocukca hareket ediyor. buyrun forum sizin olsun

bende daha bu foruma girmiyorum. Yönetim değişene kadar DEĞİŞİM BAŞKLASIN nasıl olsa biz gideriz bir çok üye gelir..
foruma takılmayıp yazmayıp böyle karalamak için bahane bulacağı bir başlık gördümü bende yazmıyorum diye milleti etkileme hayalleri kuranlara gülüyorum sadece.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
foruma takılmayıp yazmayıp böyle karalamak için bahane bulacağı bir başlık gördümü bende yazmıyorum diye milleti etkileme hayalleri kuranlara gülüyorum sadece.

benmi foruma takılmadım yazmadım :) güldürme beni bunlar saydıklarımın sadece birkaçı.. Nerede daha önce bu saydıklarım için konu açanlar çıksınlar şimdi ortaya..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5