İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bıraktım !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
benmi foruma takılmadım yazmadım :) güldürme beni bunlar saydıklarımın sadece birkaçı.. Nerede daha önce bu saydıklarım için konu açanlar çıksınlar şimdi ortaya..

birşeyleri bitirmek içinmi düzeltmek içinmi eleştiriyorsun? bitirmek içinse ben iyiniyetini düşünmem.senin yaptığın eleştiri ve tepkilere lafım yok.şuanda iyinetteki varolan kıpırtıları köreltecek yazılar ve tepkiler bitirici kirtletici hareketlerdir.Sizlerin bıraktımda bıraktım silin beni diye verdiğiniz tepkinin ardından özür dileyerek geri dön diye yalvarılmasınımı bekliyorsunuz.burda kişiler önemli değil.iyinet forum için birşeylerin peşindeyiz.bu peşindeliğinde sebepleri var.logonun değişmesi temanın yolda olması banlanan üyelerin tekrar açılacak olması nicklerin değişmesi forumdaki eskilerin iyinetlilerin tekrardan aktifleşmeye başlamasıdır.Eleştirinizi tabiki yapacak dile getireceksiniz ama açılan başlıklara bak senin yazına bak ben bırakıyorum dahada yazmam tarzı yazılar yapıcı değil.

hepinizin çok iyi işleri var çok güzel paralar kazanıyor ve yıllarca emek verdiğiniz işinizde karşılığını alıyor olmalısınız herhalde ki piyasayı bu hale getirenlerden memnunsunuz sanırım, iyinetin tekrar eski günlere dönmesini istemiyor veya umursamıyorsunuz.Lütfen biraz geniş düşünün.yoksa sonra emek verip bir site açtığınızda neden indexlenmiyor niye ben 20ytlye reklam almak zorundayım niye iş yapamıyorum niye site satamıyorum diye yakınmayın.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
yakında o moderatör denen arkadaşlar sana bir laf söyleyince anlarsın :) burada ayrımcılık var kimse işini düzgün yapmıyor yönetim afedersin şeyine takmıyor kimseyi astığım astık kestiğim kestik..

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yakında o moderatör denen arkadaşlar sana bir laf söyleyince anlarsın :) burada ayrımcılık var kimse işini düzgün yapmıyor yönetim afedersin şeyine takmıyor kimseyi astığım astık kestiğim kestik..

senin bu dediklerine bende katılıyorum bende şikayetçiyim.
http://forum.iyinet.com/forum-hakkinda/113966-iyinette-bir-gerileme-var.html şu başlığı baştan sonra benim yazılarımıda dikkate alarak lütfen okurmusun.ne kadar ağır eleştiriler yapmışım göreceksin.

şuanki değişim ve yapılan düzenlemeler zaten bu şikayet ettiğimiz konuların çözüleceği değişim süreci.buna inandığımız için burdayız şuan.çabalıyoruz.elbetteki o şikayet edilen yönetim şekli ve kadrosuda yakın zamanda değişecek ve düzeltilecektir.

o yüzden şu süreçte köstek değil destek olmak yıkıcı değil yapıcı eleştirileri dile getirmek ilerleyen zamanda herşeyin daha güzel olması için gerekli.

irtem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Herkes istediği şeyi yapmakta özgür.İsteyen gider isteyen kalır..

iyi diyorsunuzda kalıp forumu geliştirmeek için uğraşmak daha iyi olmaz mı? bence kimsenin gitmesine gerek yok çünkü forumun eski halini alması için herkese ihtiyaç olacaktır.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Üzülürüm.. Forumun kaybetmemesi gereken bir kişi gerçektende.. Bizdemi bırakcaz CMYLMZ abi ? Zaman geldi diyorsun sanırım.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
her webmasterın hayalidir aktif üyesi yüksek bir webmaster forumu açmak.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
8 gun nete giremedik ne oldu boyle hayirdir? gidenler msnden fazla uzaga gidemezsiniz en kisa zamanda gorusuruz ....

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
http://forum.iyinet.com/forum-hakkinda/114338-biraktim-2-a.html

linkte mesajımı yazdım ama linke tıklayıp okumaya üşenen olursa diye mesajımı buraya da kopyalıyorum.

baştan belirteyim yazacağım mesajın içeriği kimseye yönelik değildir.

forumun bu siteden reklam dışında kazancı olduğunu sanmıyorum yönetimdekiler de bizim için birşeyler yapmaya çalışıyor en azından forumu açık tutuyorlarve yönetiyorlar. bu forumda bir bilgi birikimi var bu bilgi hatrına burada olmayı tercih ediyorum. yönetimde kim olursa olsun fark etmez. ama bir şeyler kötüye gitmekte. bunu sadece yönetime yükleyemeyiz ama yönetimin de hatası yok değil.

üyelere belki söyleyeceğim ters gelecek ama iyi düşünürseniz haklı olduğumu anlayacaksınız. bencil olun! ne demek mi istiyorum buradan yararlanmak için kendinizi düşünün başkalarını değil maddiyatı düşünün öğreneceklerinizi düşünün. ben bilmem kaç senedir buradayım diyenler de eski mesajları hiç okumamış gibi okuyun illaki unuttuğunuz bilgiler vardır. okumadığınız mesajlar vardır.

bencil olun derken insanlıktan da dışarı çıkmayın. arkadaşlarımıza kardeşlerimize yardımcı olalım. bunu da şu şekilde bencillik olarak algılayın her yardımınız size bir sevap olarak dönecektir. mesajınız sitede durdukça mesajınızı okuyup yararlanan herkesten sevap kazanırsınız.

ben foruma az takılmaya başladım fakat yararlanmıyorum değil az yararlanıyorum en azından şimdilik. php'yi bu forum sayesinde öğrendim kendimi de geliştirmeye devam ediyorum. çok şükür yardım edenler sayesinde bir şeyler kazanmaya başladım. kazandığım her kuruşta bu arkadaşlarımın emeği var ve emin olun her kuruşta onlara sevap gitmekte.

ayrılıyorum gidiyorum bye bye tarzında mesajlarınız yerine copy paste de olsa bilgi girelim. küsmüş olabilirsiniz haklı olabilirsiniz ama bunu her seferinde dile getirmemiz bu foruma geriye götürmekten başka bir şey yapmaz. bu forumun yönetimi her ne kadar yönetici arkadaşlarda olsa da forum bizim forumumuz biz olmadığımız sürece forum da olmayacaktır. herkes bu forumu kendi sitesiymiş gibi görmeli. kendi sitesiymiş gibi derken istediğime kızayım küfredeyim banlayayım rezil edeyim vs vs. değil

Lütfen biraz daha sakince ve anlayışlı bir şekilde foruma takılalım. en azından gitmeden araada sırada işiniz düştüğünde de girseniz yeterlidir.

Not: bu mesajım hiç kimseye yönelik değildir.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
iyinet'i satın alacak mısın yoksa yeni bir webmaster forumu mu kuracaksın?

Ben geçen senede taliptim ancak karşıma çok uçuk rakamlar çıktı.Makul fiyat olursa alıcıyım, yeni site içinde aklımızda bir iki fikir var ama vb üzerinde editleme - kod ekleme yapacak sağlam bir arkadaşı bulamadık maalesef..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5