İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Biraz 40$ 'lık kupon satalım..

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
40$ 'lık Adwords kuponları satılıktır. (Kupon hesaba girilince 5$ hesaptan düşülüyor. Yani kullanım payı 35$)

Kuponları kullanabilmek için yeni hesap açmanız gerekiyor.
Kuponların son kullanma tarihi : 31/12/06 (Bu tarihten önce hesap açıp kuponları girerseniz daha sonra da kullanabilirsiniz.)
Kuponlar için kredi kartı veya banka havalesi gereklidir. (Tüm diğer kuponlarda olduğu gibi)

5 adet (175$ lık kupon) : 25$
25 adet (875$ lık kupon) : 100$
50 adet (1750$ lık kupon) : 180$
100 adet (3500$ lık kupon) : 340$

Ödeme : PayPal
İletişim için PM lütfen.

Not : Konudışı cevap yazmayan ve konumu kendi satışı için kullanmayan arkadaşlara ayrıca teşekkür ederim.

D

Dot Net

Misafir
nasıl yanı "evet suspend oluyor" afedersiniz ama anlayamadım. yanı hesabı kullanmadan suspend olup kapanıyor mu?

mgora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni sistemde kupon kullanmak için ya kredi kartı bilgisi girmek ya da bankadan ödeme yapmak lazım.Banka ödemesi seçeneği seçilince , ödeme gelene kadar hesaplar suspend oluyor.
Kredi kartı bilgisi girilince ise karttan herhangi bir kesinti olmuyor.Tabii kupon bitince reklamları durdurup silmek şartıyla.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni sistemde kupon kullanmak için ya kredi kartı bilgisi girmek ya da bankadan ödeme yapmak lazım.Banka ödemesi seçeneği seçilince , ödeme gelene kadar hesaplar suspend oluyor.
Kredi kartı bilgisi girilince ise karttan herhangi bir kesinti olmuyor.Tabii kupon bitince reklamları durdurup silmek şartıyla.

Aynen mgora'nın yazdığı gibi :) Kullanılmadan suspend olan hesabı zaten satmam :)

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
bir kredi kartını, kaç yeni hesapta kullanabiliyoruz bunu biliyor musunuz ?
bunun bir sınırı yoksa bende kupon almak istiyorum.

M

mcanli

Misafir
bi hesapta tek kredi kartı ve tek kupon kulanabilirsiniz.

"Yazdığından bir kredi kartını bir ahesaptan başka hesap için kullanmazsınız" manası çıkabilir.

Sanırım durum böyle değil. Bir kredi kartını farklı hesaplarda farklı kuponlarda kullanabilirsiniz. Doğru mudur?

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir kredi kartını, kaç yeni hesapta kullanabiliyoruz bunu biliyor musunuz ?
bunun bir sınırı yoksa bende kupon almak istiyorum.

Bildiğim kadarıyla 1 hesapta 1 kart kullanılabiliyor. Yeni bir hesap açınca kullanılan kredi kartı tekrar kullanılabiliyor. (Yanlışım varza düzeltin.)

S

SupRAdyN

Misafir
hayır bi kredi kartını bi hesapta kulanırsın 2 ci hesapta aynı kartı girmeye kalkarsan kart dogrulanamadı der.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5