İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Biraz protesto etmeye ne dersiniz?

Ekshi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sonuçta onlarda biz de işimizi yapıyoruz. Tamam anlıyorum, optimizasyon, hile v.b konularda dikkat etmemiz gerekiyor. Fakat sitelerimizde cinsel içerikli sitelerin reklamlarını, mp3 indirme sitelerinin reklamlarını, sevk ürünleri satışını yapan sitelerin ürünlerinin reklamını yapmak zorundamıyız?

Bize 200 adet url engelleme hakkı veren google neden bu konuda birşey yapmıyor?

Ben dün gece bir mail yazdım. Mail aynen şöyle;

Kod:
Merhaba

Bu konuda Türkiyedeki bir çok reklamdan rahatsızlık duymaya başladık. Bir çok adsense yayıncısı forumlarda ve adsense ile bilgiler paylaşılan yerlerde reklamlarda cep telefonu, melodi, sevk, saks, sevk ürünleri, yasal olmayan mp3 indirme gibi sitelere yer verilmesinden yakınıyor.

Aldığınız reklamları kontrol etmeden mi yayınlıyorsunuz? Ya da biz bu reklamları yayınlamak istemediğimizde bunları önleyebileceğimiz bir filtre hazırlamayı düşünmüyor musunuz?

Kolay gelsin, iyi çalışlar dilerim.

Reklamın örneği ekte.

İlgili ek aşağıda
gadsbd4.jpg

adsmk7.jpg

Sizlerde bu konuda gerekli ilgiyi gösterip, google'a konu ile ilgili açıklamalı ve şikayet nitelikli mailler yollarsanız sevinirim.

Ekshi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklamlardan örnekler:
Bayan İstek ArttırıcıYüzlerce Ürün Seçeneğimiz Arasından Seçim Yapın Sürpriz Hediye Kazanın!

Yatak Arkadaşı Arayanlar
sevks İsteyenler Burada Herşey sevks Diyenler

Rus Bayan ile Arkadaşlık
Evlilik? Arkadaşlık? Tanışmak? Binlerce Rus Bayan Sizi Bekliyor!

Tanrı'ya nasıl ulaşılır?
Tanrı'dan af bulmak ve O'nunla yeni bir ilişkiye girmek nasıl mümkündür

Penis büyütme
Küçük mü geliyor aletiniz?

sevksHastası Bayanlar
Burada Sizi Bekliyor Onbinlerce Üye Aradığın İçeride

Yatak Arkadaşı Arayanlar
sevks İsteyenler Burada Herşey sevkss Diyenler

Mp3 Indir
3-D, saksy and Cool Screen Savers. My New Startup. Indir Bedava.

Ayrıca, İsa'yı neden seçmeli, İsa bize neler sunuyor? Melodi indir, Cep telefonu için programlar, logolar, ot çöp böcek bit pire ne varsa çıkmaya başladı. Ben İsa'nın reklamını yapmak zorundamıyım?

Kimse site engelleme aracından bahsetmesin, çünkü 200 adet siteyi çoktan ekledim. Şimdiye 1.000 adet site eklemiş olurdum.

Bu konudan dolayı rahatsızlık duyan arkadaşları gerekli tepkiyi göstermeye davet ediyorum. Konu ile ilgili mailler yazarsanız çok sevinirim.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Adamlar tabiki hiçbir reklamı kontrol etmiyor sadece reklam filtresi yapıyorlar o filtredeki reklamlar gösterilmiyor ama reklam veren onunda çözümünü bulmuş sevk kelimesi filtreye takıldığı için adam sevkss diye reklam veriyor googleda her reklamı ayrı ayrı incelerse bir reklam ıgöstermek için 3 ay beklerler ;)

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
gorulen reklamları şikyet etmek gerekıyor kı google onlem alsın :)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
bende senin gibi bu cinsel reklamlardan ve ringofonculardan bıktım

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
sadsadsa
adsdsadsa
asdsasadsa.com

Bu ne reklamı ya.Adam parayı fazla bulmuş heralde deneme reklamı gösteriyor :D

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim verdiğim bir reklamda imla hatası var diye düzeltme talep etmişlerdi. ' ile ayrılmayan kelime eki gibi ufak birşey için. Bunu bile görebilen iş akışı bunları mı tespit edemiyor, kendi kalitelerinden yiyorlar. Ringofondan ziyade özellikle şu sevks'li reklamlar feci çirkin. Bir de bu ara e-misyonerlik gene coşmuş halde adwords'de.

Shun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçen Bende islami bi siteye bakıyordum. ve o sitedeki google reklamlarında isa incil vs.. reklamları cıkması cidden zoruma gitti..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5