İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Biraz sabirsizim galiba

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende sayfa.com üzerinden girmiştim ama üye sayısı konu çok azdı.
Bence öncelikle yöneticilerini belirle güzelce konlar açsınlar sonra sayfa.com banner koy o şekilde kolayca foruma ziyaretçileri çekersin.

B

BenimBlog.com

Misafir
Pcqopat.Com' Alıntı:
Bende sayfa.com üzerinden girmiştim ama üye sayısı konu çok azdı.
Bence öncelikle yöneticilerini belirle güzelce konlar açsınlar sonra sayfa.com banner koy o şekilde kolayca foruma ziyaretçileri çekersin.

simdi kendim veya yoneticilerin bos konularla doldurmasini istemiyorum ama ziyaretcilerin/uyelerin gelmesinin yolu buysa bizde oylemi yapsak ne?

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BenimBlog.com' Alıntı:
simdi kendim veya yoneticilerin bos konularla doldurmasini istemiyorum ama ziyaretcilerin/uyelerin gelmesinin yolu buysa bizde oylemi yapsak ne?
Arkadaşım şuandada sitedeyim ama bomboş.
Sen önce güzel konular aç boş konular olmasın.
www.sayfa.com koyduğun banner fazla ilgi çekmiyor renklerini değiştirip başka bir banner yapmayı deneyebilirsin.
Bende üyeyim şuan bakıyorum ama kategoriler bölümler bom boş duruyor.Hiç birşey olmasa bile değişik bilgiler koyabilirsin.Herkesin bildiği değilde daha değişik şeyler.Artık aynı şeyleri okumaktan sıkıldım.Sen biraz farklı yaparsın olur biter.
Mesela herkesin dertlerinden biri olan internet explorer açılış sayfasını kitleme zararlı yazılımları var bilmeyenler çok arıyor sen böyle önemli şeyi koyabilirsin.ne bilyimi güzel ve arananlar şeyleri koyman yeterli.

Konu sayısından çok senin içeriğin önemli.Özgün içerik olsun gerisi kolay :)

F

fatihhk

Misafir
Kategori sayısını azalt.Önce herşey tek bir yerde yada birkaç yerde konuşulsun daha sonra ihtiyaçlara ve eğilime göre yavaş yavaş kategorize et;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5