İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Biraz Şevke Gelin !

M

M@latyæsporlu

Misafir
google-report0105.jpg

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Turk değil.. Bi paket satan bir kac uyanık (aslında iyi fikir) google adsense hakkında geniş bi bilgi arsivi satıyor internet uzerinden.. aslında Internette sıkı bir arastırma ile bu kitaptan elde edilebilecek bilgilere ve fazlasına cok rahat ulasabılırsınız..

S

Skeleton

Misafir
bu tarz siteler çok amatör görünmesine rağmen nedense hep aynı upuzun tasarımı kullanıolar :) ve hiç inandırıcı gelmio bu tarz şeyler. böyle bir para yapılmaz demiyorum ama burdaki herkes 5 dakkada bu tarz grafikler oluşturabilir, paintle bile.

M

M@latyæsporlu

Misafir
Skeleton' Alıntı:
bu tarz siteler çok amatör görünmesine rağmen nedense hep aynı upuzun tasarımı kullanıolar :) ve hiç inandırıcı gelmio bu tarz şeyler. böyle bir para yapılmaz demiyorum ama burdaki herkes 5 dakkada bu tarz grafikler oluşturabilir, paintle bile.
zaten kardeşim amaç farklı dediğimiz gibi şevke getirmek yani :)

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence bize göre değil, eleman 30 $ günlük kazancını 500$ a çıkarmak istiyor. Yani bizim önce 30$ a çıkmamız lazım :) :)

şaka bir yana, desteksiz atıyorlar tabii , kazanan var ise de bu elemanların yardım ettiğini sanmam.

Bbence bu aralar çok moda olmaya başlayan kimsenin yapmadığı türden site yapma modası da geçicek yakında :)

Ondan sonra kimsenin yapmadığı bir şey yapma modası başlıyacak.

Sonra da moda olmayacak bir şey bulma modası başlıyacak.
(bu üç şey iyi düşünürseniz farklı şeyler.)

herkese kolay gelsin...

saygılar..

graf von beelzebub

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya allah askına ayad 25$ kazanan adam tutupta adsense ebook u yazıp satmaya kalkarmı :)
bide eleman o gri yeri tam kilit noktalarının (impression, click, cpm, ctr) ustune yerlestirmis, bariz yalan. (ekranada yazmıs google kurallaraına aykırı diye koymadık diye ama bence alakası yok, hic olmasa ortalaam kısımlarını gosterebilirdi)
olması mumkun tabi ama bu adamlar icin degil (gunluk 2000$ hikayesi dogru mesela)

hurafe bunlar inanmayın :)

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu adamlar konusunda haklı olabilirsiniz, ama ben gerçekten bunlara yakın rakmalar gördüm (kendimden bahsetmiyorum). olay sadece hit de bitiyor, doğru düzgün yabancı hitiniz varsa, bir şekilde iyi para kazanıyorsunuz.

C

cakircamehmet

Misafir
Olay hit de bitiyor..

Can' Alıntı:
bu adamlar konusunda haklı olabilirsiniz, ama ben gerçekten bunlara yakın rakmalar gördüm (kendimden bahsetmiyorum). olay sadece hit de bitiyor, doğru düzgün yabancı hitiniz varsa, bir şekilde iyi para kazanıyorsunuz.

Sana tamamen katılıyorum arkadaşım, eğer hitin varsa hiç bi şey yapmana gerek yok, iyi para kazanırsın.

www.hepindir.com

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Günlük 1000 temiz yabancı hit ( ne istediğini bilen kaliteli kullanıcı)
çok çok rahat 70$ kazanıla biliniyor. :D
az biraz yabancı forumları takip eden zaten görmüştür.ama şu olay var.
1000 hite ulaşmak çok zor zaten onbinlerce rakip var ingilizce sitelerde.arama motorlarında yükselmek çok zor.
çok kaliteli bir domain ile direk domaini marka haline getirip hit almak mümkün ancak

radres

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerçekten hayal değil ki bu para. Ben azıcık yüklendim daha önce dediğim gibi tamamen türkçe ziyaretçilerle ve reklamlarla günde 300$'a ulaştım daha sonra korktum ziyaretçileri çektim siteden. Şu an 60$'a sabitledim gidiyor. İçeriğinizi belirleyin 2 kuruş paraya kıyın alın bir domain açın sitenizi gene kazanırsınız. Sonuçta yabancı içerikli site açınca da adsense için açmış oluyorsunuz diğer türlü de kurallar açısından.

klarnet.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar kazanilmaz diye birsey yok. biz kasmadan belli bir miktar aliyoruz. azcik kassak cok iyi bir mebla yakalayabiliriz.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beyler dikkat ettiniz mi o kisi yahoo ya classicgames i satan adam yani su anda yahoo games diye bilinen siteyi, bence kesinlikle dogrudur ki bu heriften daha fazla kazananlar da var, gunde 23 tane blog sitesinden 2000 dolar kazanan adam vardi gecende, ki bloglarin hiti bir nevi garanti gibi diyebiliriz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5