İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Biraz Yardım Edermisiniz

D

DiziEvi

Misafir
Merhaba

seviyeli paylasımlar icin herkese şimdiden tesekkurler

sorunum şu : bir dizinin fan sitesiyim... site şuan icin gunler pek bir hit almasada kendi capında ilerlememekte...

acıkca sunu diyebilirim icerik olarak ekledigim kadar muzik resim video fragman vs.vs.vs. ne resmi sitesinde war nede google da arama yapılınca cıkan fan siteleerinde

Millet 2-3 tane sayfa yapıp site diye oryata koyuyuor googlede ilk sıralarda cıkıyor...

google kayıt olmayı denedim ama ne yapmam gerekir bilinenler dısında birazda bilinmeyen fikirlerde werirseniz çok çok teşekkur ederim

SAygılar

D

DiziEvi

Misafir
ya merak ettigim şu bu foruma kimler katılıyo webmasterler yapan yapıyo :)

ama nası yapıyor merak ettigm konu bu

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım yapman gereken ve bilmen gereken tek şey var...

sayfanı düzgün hazırlarsan, fazla kodlardan kaçınırsan, içeriği düzgün ayarlarsan...

link değişimini düzeyli yaparsan google seni içeriği olduğun konularda üst sıralara otomatik taşıyacaktır merak etme...

diyeceksin ki millet hile yapıp üst sıralara çıkıyor... bırak çıksınlar ziyaretçi onların sitesine girip çıkacak ve aramasına devam edecektir.

yani sonuçta verimli aramaya ulaşana kadar arramasını yapar. o yüzden hile yapanlar seni etkilemez.

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hile yok işte... en güzeli!

Ben demek istedim ki sen içeriğini doğru düzgün hilesiz hazırla Google sana gereken özeni gösterecektir merak etme.

Bazı domainlerin Google'da önceliği vardır. Mesela .be .co.uk .tv gibi... bu domainde bunu kullanmış olabilir. içeriğide düzgünse sorun yok!

D

DiziEvi

Misafir
benimkiside gen.tr :)

neyse artık sabredecez sagol herşey iicin

Carpediem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kusdili.tv bu sitede hile yokmu diyiyorsun? Bence iyi incele.. Hileyi göreceksin..

A

Airborne

Misafir
ateslihikaye nin sahibi burada mi bilmiyorum. Sayfasi bile zor aciliyor spam den :D
ayni onun gibi

D

DiziEvi

Misafir
:)

hadi ya ben pek prof. olamadıgım icin bilemiyorum kusura bakamn

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5