İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

biraz yardıma ihtiyacım var !!!

cang0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
s.a arkadaşlarım ve büyüklerim ben lise son sınıf öğrencisiyim şu aralar baya paraya sıkıştım :(
açıkça yazmak istiyorum çünkü bi işe yalan bulaştımı hayır gelmez ondan.
paraya sıkışmamın sebebi ailemin beni okul bitmeden çalıştırmak istememesi ama bi getiri şart çünkü peder yok anneannemin eline bakıyorum.Bide annemin ameliyat olması gerekiyor ama malum maddi durumlardan dolayı olamıyor.Şuana kadar 250 tl civarında para yaptım :) düşük biraz ama olsun legalpara ile .
bayadır borsa falan diye arıyorum ama nasıldır nerden öğrenilir kim bilir bi fikrim yok sizlerden ricam bu para ile borsaya girilebilirmi? yani bu para yetermi ? bide forex varmış heralde onu hiç duymamıştım. Yani şuanda yastık altında duran 250 tl civarın paramı değerlendirmek istiyorum yasal bi şekilde sizlerdende ricam bana bu konuda biraz yardımcı olursanız çok sevinirim.
ilgilenen ilgilenmiyen herkeze tşk ederim
iyi forumlar...

Buarada konu yanlış yerde yanlış şekildeyse çok özür dilerim.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
bu yaşta bu düşünce güzel , para parayı çeker mevzusuna kapılırsan emin ol kaybedersin

bence hiç uğraşma yatırımla felan 250 tl sağlam para ye gitsin :D

cang0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok oğuz abi o devreleri geçtim artık :)Para çabalamada nelinde olsada olmasada gelmio :)
yemek varda onu yedikten sonra ne olcak oda var ;) onun için çalıştırmam lazım onu 12 gün sonrada 18 deyim briaz daha rahat o zaman internetteki olaylarda :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Şimdi forex ve borsa profesyonel işidir .Şansa bala kazansan bile mutlaka devam edip kaybedersin.250 tl ile başlayaibliyormusun bilmiyorum ama şu durumda dönüp dolaşıp oraya gelicekmişsin gibi sanki.

Eğer başlamaya karar verirsen başta aç siteleri oku 20-30 sayfa temel olarak anlaman için veri vardır.Onları anlayıp yalayıp yutman lazım.Piyasayı analiz etmen lazım sonradıma duyurusu saatlerini bilmen ve o saatlerden uzak durman lazım.Piyaasanın tersine değil piyasaya göre pozisyon alman lazım.Sonracıma akşam değil sabah yapman lazımki dalgalanmalara az yakalanasın.Sonracıma güvenilir sitelere bak öle yok kıbrısta şirketmiş yok adı türkçeymiş bulaşma hiç :D Demo hesapla başla.Ayrıca demo hesaba aldanma orda kolay oynarsın ondan başta büyür.2-3 hafta demo hesapla git.

Yani kısacası sen hiç burada sorma bence.Kısa vadede riski düşük iyi kazan getirebilecek hiç birşey yok internette aynı realde olduğu gibi.Var gözükür ama olan zamanınıda götürür.Uzun vadede gitsen bile başarman %10 luk bir dilimdir.

Git örgü örmeyi öğren veya nebiliyim yeni bişiler bul yap sat gittigidiyorda.Böyle böyle büğürsün.

cang0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten gözüm çok yüsekte değil az gelsin sağlıklı olsun taraftarıyım bizim sitede böyle bilgi alabileceğim link varmı?
bide hangi siteleri önerirsiniz ?

eligran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhaba cang0 kardeşim öncelikle borsa ile biraz bilgim var forex bilgim yok borsaya 250 tl ile girebilirsin orta vadede bu parayı %20 gibi yükseltirin bu orta vda dediğim zaman süreci 1 ile 3 ay arası demek tabi alacağın hisseleri iyi analiz etmen gerek geçmiş portföyleri iniş çıkışları tavsiyem uzak durman şuan borsada ne olacağı şüpheli mathiaxbars hocamın dediği gibi gittigidiyor üzerinden birşeyler satabilirsin ben ek olarak bir seçenek daha sunayım bu para ile flash disk mp3 player tarzı gençlerin sevdiği elektronik cihazları alıp arkadaş çevrendede satabilirsin

cang0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tşk abi seçenek için çevremde olanların geneli marka takıntılı bu para ilede markalı birşey alıp satmak biraz zor zaten param şuanda yatar durumda o yüzden borsayı düşündüm.Buarada borsa için sitedenmi oynamak lazım illahii ? bide hangi siteleri önerirsiniz taktiği falan varmıdır bu işin. senin dediğin gibi abi 1-3 ay arası %20 benm için hiç yoktan iyi bi getiri çünkü boşa durmıyacak elimin altında para. legalpara diyorum onun hiç bi faydası yok daha beter 50 tl kaybettiryor 10 tl kazandırıyor sağlıklı oynamak lazm o yüzden legalparada daha çabuk girder param buna eminim.

eligran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
borsa için ilk önce bankada yatırım hesabı açman gerekecek açtıktan sonra bankanın internet şubesi veya telefon bankacılığı ile hisse alıp satabilirsin tabi hisse alıp satarken bankanın belirlediği komisyonu ödersin bu her banka için değişkenlik gösterebilir borsanın taktiği nedir dersen herkesin farklı bir düşüncesi vardır benim taktiğimde sabır ve sanada öneririm

cang0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki hangi bankayı önerirsin abi bana bu yatırım hesabı içinde 18i bekliyeyim değilmi 12 gün kaldı şuanda :)

bide borsa dediğimiz fon flnmı oluyor ? bide bi aralar yapı kredinin fonlarının kaybettirmediğini duymuştum ne kdr doğruluk payı vardırki ?

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Satabileceğine inandığın birşeyi pazarlık yaparak ucuza almaya çalış,
Sonra git onu sat. 2 ye al 3 e sat, 3 e al 4 e sat, 4 e al 5 e sat.. 5 e al 7...... .. . . .

Ne olduğunun önemi yok, alıcısı olduğuna emin olduğun bişey olsun..

cang0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ticarete girdinmi olay daha farklı bana göre abi bu yaz okullar bittikten sonra zaten gireceğim şu anda alış veriş yapabilecek pozisyonum yok

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5