İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Birde bagımsız postacı cıktı ! Kim satıor bu emailları

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ya bıktım bu adamlardan. Bide partiler email yollar olmus ! Edepsizler sadece alısveris siteleri ve banka islemlerimde kullandıgım adrese spam yollamıslar birden fazla farklı emaillar. Weblebi hepsibuarada bascuda estore teknokolik ekonomikticaret.com gittigidiyor ! Bunlardan biri satmıs sanırım . bazıları sanmıorum yapsın hepsiburada.com gibi ama digerlerinden hangisi .... Ne utanmaz adamlar var ya.Sizede geldimi boyle bişi ortak siteyi bulursak o siteye agzıma geleni sayıcam >: (

From: "BTP Genel Merkez" <[email protected]> Add to Address BookAdd to Address Book Add Mobile Alert

Muhterem Efendim;

Ankara Ýl Baþkanlýðýmýzýn düzenlemiþ olduðu, Genel Baþkanýmýz Prof.Dr. Haydar Baþ beyin katýlacaðý "Topraklar satýlmasýn, Türkiye Filistin Olmasýn" BAÐIMSIZ TÜRKÝYE mitingine teþrifinizi saygýlarýmýzla rica ve arz ederiz.

BTP Ankara Ýl Baþkanlýðý

3 Aralýk 2006 Pazar
Saat: 12:30 Tandoðan Meydaný - ANKARA

Ýrtibat: Tel : 0.312 426 91 46
E-posta: [email protected]

Lütfen izleyiniz - http://www.youtube.com/watch?v=*************

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Weblebi hepsiburada bascuda estore teknokolik ekonomikticaret.com gittigidiyor, sitelerinde belki çalışanları vardır ve e-postaları o kişilerden de temin etmiş olabilirler, satın alma gibi bir durumun sözkonusu olacağını pek sanmıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5