İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

birden aklıma geldi, paylaşayım dedim :)

baldor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
televizyonda mide şişkinliklerine iyi gelen tüm ürünlerin tanıtımında bayanları kullanıyorlar, yersen mideni düzenler, şişkinliğini indirir, sindirime iyi gelir falan filan.

işe yarar yaramaz bişey demiyorum ama biz erkeklerin hiç mi midesi şişmez? sindirimimiz çok mu kuvvetlidir? bu tür ürünlere ihtiyacımız yok mudur?

ya da bir çay markasının "bayanlara özel" çıkardığı sallama çayı erkekler içerse ne olur? neden bayanlara özeldir?

merak etmişimdir hep :)

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
baldor :)
kadınlar muayen günlerinde karın ağrısı çekerler, sindirim sorunu yaşayabilirler. Kirli kan dışarı atılırken bu tür ağrı sızı tıkanma ıkınma sıkınma olabiliyor. Erkeklere de muayen gün icad edilirse biz de ped, kayısılı sindirim açıcı reklamlarında oynarız :)

not : Ben de yedim o dediğinden kaysılısından. İğrenç birşey :)

baldor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
baldor
kadınlar muayen günlerinde karın ağrısı çekerler, sindirim sorunu yaşayabilirler. Kirli kan dışarı atılırken bu tür ağrı sızı tıkanma ıkınma sıkınma olabiliyor. Erkeklere de muayen gün icad edilirse biz de ped, kayısılı sindirim açıcı reklamlarında oynarız

not : Ben de yedim o dediğinden kaysılısından. İğrenç birşey

o muayen günlerde kadınların neler çektiğini uygulamalı olarak bende hissediyorum, sinir mi dersin, sancı mı dersin, hepsi toplanıp bana hücum ediyo :)

ama sanırım reklamlar bu durumdan bahsetmiyor, çünkü 2 hafta kullanın sindirim sisteminiz düzelsin falan diyor, o yüzden özellikle ilgimi çekti.

birde, haklısın, kayılısını bizim hatun aldı geldi, beğenmedi yemedi, sen ye diye bana verdi, bende "senin beğenmediğini ben niye yiyeyim" moduna girip yemedim :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5