İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Birden fazla hesap yönetimi

agnosi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Farklı siteler ve farklı müşterilerimiz için adwords hizmeti kullanacağız. Her site için tek bir hesap oluşturacağımız farklı kampayalar kullanabilirmiyiz yoksa her site için ayrı bir hesap mı açmalıyız.

Bir hesapta, birden fazla sitenin reklamını yönetmek ve farklı siteler için kampanyalar yaratmak kurallara aykırı mı? yoksa herhangi bir sınırlama yok mu bu konuda

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herhangi bir sınırlama yok, google adwords ve google adsense'de istediğiniz kadar site barındırabilirsiniz.

agnosi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler..
Peki bir site, birden fazla adwords hesabında barındırılabilir mi? Farklı adwords hesaplarından, aynı site için reklam yayınlanabilir mi yani?

bir de;
Adwords hesabında olan bir site aynı zamanda adsense ile gelir elde ediyorsa ve iki hesap da aynı kişiye aitse ve iki hesaba da aynı bilgisayardan giriliyorsa bu herhangi bir hesabın kapatılmasına sebep olur mu?

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bu durumda hesapların tehlikeye girebilir sonucta bir site icin iki ayrı adwors hesabı kullanacaksın ve bu site ile adsenseden gelir elde edeceksin ustelik bu işlemleri tek bir bilgisayardan yapacaksın biraz tehlikeli bir durum gibi gorundu bana hatta biraz değil baya tehlikeli bir durum bu.

agnosi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vay kimler varmış burda
ama ortada kötü amaç yok bence sorun olmaz gibi geliyor. öyle olsaydı google adsense hesap giriş sayfasında adwords reklamı yapmazdı heralde. yanlış mı düşünüyorum.

agnosi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler..
Peki bir site, birden fazla adwords hesabında barındırılabilir mi? Farklı adwords hesaplarından, aynı site için reklam yayınlanabilir mi yani?

bir de;
Adwords hesabında olan bir site aynı zamanda adsense ile gelir elde ediyorsa ve iki hesap da aynı kişiye aitse ve iki hesaba da aynı bilgisayardan giriliyorsa bu herhangi bir hesabın kapatılmasına sebep olur mu?

başka yorum yok mu?

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler..
bir de;

sorun olacağını sanmıyorum. zaten iki hesabında aynı kişiye ait olması normal değilmi. Sen bir site açtın kendi üzerine adwords reklam verdin. Sonra baktın hit güzel ben bide adsense reklamı koyayım siteme dedin. Ne yapacaksın yani adsense için dublör mü kullanacaksın.

Google adam yemiyor arkadaşlar korkmayın bu kadar ve kesinlikle iletişim halinde olun. takıldığınız yerde mail atın. 24 saat içinde cevap geliyo son günlerde. Ve adamlarla iletişime geçtiğinizde aldığınız sonuçlar hem mükemmel olacaktır. Mailde ki hitabınızıda biraz düzgün yapın. Mümkün değil dediğiniz şeyleri bile sizin için yaptıklarını göreceksiniz

ankara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adwords hesabım başka kişi adına adsense hesabım başka kişi adına aynı pc den 2 kesaba girsem sorun olurmu

ankara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorun olacağını sanmıyorum. zaten iki hesabında aynı kişiye ait olması normal değilmi. Sen bir site açtın kendi üzerine adwords reklam verdin. Sonra baktın hit güzel ben bide adsense reklamı koyayım siteme dedin. Ne yapacaksın yani adsense için dublör mü kullanacaksın.

Google adam yemiyor arkadaşlar korkmayın bu kadar ve kesinlikle iletişim halinde olun. takıldığınız yerde mail atın. 24 saat içinde cevap geliyo son günlerde. Ve adamlarla iletişime geçtiğinizde aldığınız sonuçlar hem mükemmel olacaktır. Mailde ki hitabınızıda biraz düzgün yapın. Mümkün değil dediğiniz şeyleri bile sizin için yaptıklarını göreceksiniz

saol yorumların için

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5