İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Birden fazla temanın İyi Yerlerini Alıp Birleştirmek? Mümkün müdür?

berkay627

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese merhaba benim sorum konudada belirttiğim gibi mesela bi temanın sidebarını diğerinin headerını alıp kısaca toplama bi tema yapmam mümkün müdür mümkünse nasıldır ?Şimdiden teşekkürler..

berkay627

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kod konusunda araştırıp öğrenirim ancak sorun şu temel mantığını kavrayamadım olayın daha. mesela yyaptığım değişikleri nereye yapacağım .style gibi geliyor ancak functionstada etkileyecek gibi birbirleri arasındaki bağlantı nasıl bi bağlantı kafamda çok soru var ? basitçe anlatabilirsen sevinirim.en azından neyi nasıl araştıracağımı söylersen çok iyi olur.ingilizce türkçe fark etmez.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Uyumlu olmayabilir iki tema bunu için. Aklındaki temaları pm at biraz uğraşıyım. Uzman değilim ama biraz elimden gelir tema editleme.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5