İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bireysel.net satılıktır.!!

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bireysel.net web adresi satılıktır ilgilen kurum ve kuruluşlar irtibata geçebilirsiniz.
Gsm:0535.305.01.57

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Fiyat varsa kafanizda yazabilirseniz sevinirim bir sekilde PM veya burdan.

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiyat : 3000$ 'dır eğerki ciddi düşünüyorsanız pazarlıkta yaparız..

B

bireysel.net

Misafir
bireysel.net satılıktır

aslında boyle bişey yok forumları bıraktım her turlu burdan banımı acarlar gelmek istemiyorum ama bu yazıyı okuyunca bana bi cvp hakkı dogdu :)

C

CicekCicek.Com

Misafir
gökay bu arada gormuşken seni teşekkür etmek isterim. Iyi gunumuzde her zaman yanımdaydım dostum kardeşim diyordun da bakıyorum ben siteyi satınca kayboldun. Sitelerin buyudu Msn emi de engellemişsin ne diyeyim Allah yolunu açık etsin google ban atınca cafeteryaya yine açarsın msn yi slm yazarsın buralardayız Kolay Gelsin!...

B

bireysel.net

Misafir
kimsin

kim oldugunu ve msneni yazarsan belki tanırım ciddi anlamda su kullancı adınla tanıyamadım ozur dilerim msnemide değiştireli uzun zaman oluyor

C

CicekCicek.Com

Misafir
KoS demem yeterli sanırım. Sevdik.net in sahibi bu kullanıcı adı da firmamin sitesi zaten diğer 4-5kullanıcı adım banlıda burdan :)

"srkn"

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzelliği nedir bunun arkadaşlar? Güzel diyenler ortaya bi proje sunsunlar bari..

"srkn"

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence de.. o kadar verilmesi bile düşündürücü. sıradan bi domain. yanlış düşündüğümü düşünenler o domain üzerine bi projelerini açıklasınlar da belki o projeye dayanarak domaini alırım. :rolleyes:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5