İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

biri bana yardım edebilirmi

negemezsin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
son 3 gun google adsense gelırı.

470 tık 4.40 $

520 tık 5.15 $

350 tık 3.30 $

218 tık 2.61 $

biri bana yardım edebilirmi ?

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bende bi günde toplam bu kadar tık olsa yine ii bende toplam 580 tık var ama oda 96 dolar vermiş demekki ne kadar çok olması değil öz olması önemli :)

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer tık başına az ödeyen reklam verenleri engellersen daha pahalı tıklamalar elde edersin .Sanırım arkadaşımız bu manada demiştir.
saygılar..

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tık başina az ödeyenleri nasıl tespit edecez?

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tık başina az ödeyenleri nasıl tespit edecez?
Şu an gelirin azsa muhtemelen sitende çıkan reklamlar tık başı az veren cinstendir (tabi arada istisnalar da olabilir).Bunları engellersen biraz daha yüksek verenler çıkacaktır.

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
@Turkmucit
karaliste dediğini dun denedim 100 kusur yabancı lınk verdi turkçe içerikli sitede yabanci url vermesi normalmı reklamlar turkçe çıkar ben ne yapmış olurum yabanci urlleri engellemış olurum ama sonuçta reklamlar turkçe bi faydasi olacağini sanmıyorum.

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@Turkmucit
karaliste dediğini dun denedim 100 kusur yabancı lınk verdi turkçe içerikli sitede yabanci url vermesi normalmı reklamlar turkçe çıkar ben ne yapmış olurum yabanci urlleri engellemış olurum ama sonuçta reklamlar turkçe bi faydasi olacağini sanmıyorum.

yok yabancı reklamlarda çıkıyor vede aslında iyi para verdikleride oluyor.Ancak demekki Türkiyeye uyarlanmamış o site.Bilemiyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5