İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Biri beni banlatmaya çalışıyor

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bugünkü istatisliklere girdim baktığımda 36 tıklama 0,1 kazanç gördüm sanırım biri beni banlatmaya çalışıyor. Google mail attım. Acaba ne olur?

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mail attıysan incelemeye alırlar siteni... bir sorun çıkmaz...

geçersiz tıklamaların ve kazançların hesabından silinmesinide isteseydin...

+ olarak mail cevap geldiği zaman bi müddet reklamlarını kaldır başın arımasın boşu boşuna...

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler aynen yaptım bunları bakalım cevap ne zaman gelcek...

ozcesa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu gün panelde bir sorun vardı. Saat 11:40 gibi bir baktım ki Sayfa gösterimleri 0, tıklama 15 idi. Halbuki reklamlar düzgün çalışıyordu ve sitenin hiti o saate kadar 1500'ü geçmişti. Yani Sayfa gösterimleri sıfır olması imkansızdı. Daha sonra tekrar girdim, bu sefer Sayfa gösterimleri 103 tıkla 19 idi. Yani google , saat 12:30'a kadar sayfa gösterimlerini saymadı bugün.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Emirx birisi seni banlatmaya çalışsa bile bu verdiğin istatistik biraz garip.En azından 0,1 den fazla kazanman gerekirdi :)

Benim bir kanalda da 4 tıka 0 lira vermiş..

Google kaynaklı bir problem de olabilir.

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla umarım banlanmayız içerde birikmiş param var pin bekliyom ona yazık olur:(

Phantasm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google sorun yaşıyor son 15 gündür... adsense blog'da sürekli "maintain" makaleleri görüyordum 5 güne kadar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5