İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

biri cevap versin suna!

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Arkadaşlar on kere açtım 3 0 görnütlüme oluyor bir cevap yazmıyor kimse! Bedava adsense hesabı var desek istersiniz.! Şuan yurtdışındayım ve adsense buradaki bankaya para yatırır mı ve ülke değişikliği yapılınca adres değişiyor ve adreste değişince bankada değişince yeni PİN gönderimi mi oluyor ! biri cevap yazabilir mi ?!

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Ödemeyi paypalla al kafanı yorma.
Ayrıca başlığı düzgün aç

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Kaç kere açmışım bakar mısın ? Kaç görüntüleme var ve kaç cevap var ? Emirli cümle kullanma
Bir ikincisi de Adsense PayPal ile gönderim yapmıyor kendinde misin sen?

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Bende acilan basligi görmüstüm böyle baslikli konular acarsaniz kimse size yardimci olmaz.

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Bende acilan basligi görmüstüm böyle baslikli konular acarsaniz kimse size yardimci olmaz.

Hocam bu konuyu 3 kere o tip başlıkla açtım ve cevap yok.Görüntülenme oluyor cevap yok.Ve kafayı yedim kaç gündür yurtdısındayım ve TR den EFT yapmak bir işkence buraya.Soruma güzelce bir cevap veren yok mu Allah aşkına ya?

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
1) Arkadaşa emirli cümle kullanma demişsin ama başlığın "biri cevap versin şuna!".
2) Görüntülenme var diye cevap olmak zorunda mı, belki bilen yok, herkes senin sorunun cevabını bilmek durumunda mı? Burada zorunlu bir görev mi yapıyoruz, sorularına cevap vermek zorunda mıyız?
3) Söylediğin tarzda şey çok karşılaşılan herkesin başına gelen bir durum değil, adsense e mesaj atsaydın zaten cevabını alırdın burada insanları gereceğine.
4) PIN Bir kere giriliyor hesap doğrulaması için, banka hesabının pinin geldiği yerle ilişkisini kanıtlayabilecek bir teknoloji zaten bulunmuyor, pin senin adresin, banka hesabın ise başka şehirde olabilir. (teknik olarak başka ülkede de.) banka hesabını girersin, ne oluyor google nasıl bir mesaj veriyor görürsün, bu kadar basit bir şey.
5) Böyle anlamsız mesajlar açarsan bu forumda ceza alırsın

isabkk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
adsense de ulke ıcı adres degısıklıgı yapabılırsın, bunun ıcın pın ıstemez, banka hesabını degıstırırsen sadece yenı hesabı onaylamak kucuk bı mıktar para yatırır.

Ulke degısıklıgı yapamazsın, o yuzden yenıden pın gonderme gıbı bı durum soz konusu degıldır!

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
..

Eğer 3 -4 kere konu açılmışsa en azından bir yorum yapılmamışsa yurt dışındaysan hala cevap bulamadıysan türlü türlü olaylarla karşı karşıya kalmışsan ancak bedava adsense hesabı deyince millet koşuyorsa bir anda sinirle böyle yazmışsam sorun bendeyse ilginç.Bir ikincisi de arkadaşın bilgisine bakın.Bilmiyorsa en azından sussun.PayPal le verilmediğini bilmiyorsa sussun.Hiç konuşmasın bilmem anlatabildim mi ? Emirli cümle de kullanmasın.Sırf suan bunları dedim diye de alacaksam alırım.Sorun değil.Pini girilmiş adsense satarlar 2 gün konu açık kalır 2 gün sonra kilit vurulur olsa olsa sadece uyarı alırlar biz böyle yaptık diye ceza ? Bu mu adalet? Gülerim sadece.

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
adsense de ulke ıcı adres degısıklıgı yapabılırsın, bunun ıcın pın ıstemez, banka hesabını degıstırırsen sadece yenı hesabı onaylamak kucuk bı mıktar para yatırır.

Ulke degısıklıgı yapamazsın, o yuzden yenıden pın gonderme gıbı bı durum soz konusu degıldır![/QUOTE

Hay Allah'ım yarabbim ya :) Arkadaşım ÜLKE Değişikliği oluyor bir araştır etme :)
Ancak diyorum ki ÜLKE değişikliğinde (!) PİN sıkıntısı oluyor mu diyorum !? Al değişiklik formu !

https://www.google.com/accounts/Ser...t.py?hl=tr&contact_type=change_country&rd=1&/

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
aaaaaa

Bilmiyorsanız susun konuşmayın.Yok PayPal oluyor yok ülke değişikliği olmuyor.Google'a yazın bunun cevapları basitçe var..Benim dediğim üLKE değişikliğinde PİN tekrar gönderimi oluyor mu anlatabildim mi ? Ve banka sıkıntısı oluyor mu !?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Yeni banka hesabını gir ve sen de ondan sonra konuşma. Ne biçim bir anlayış anlamıyorum ya, insanlara susun konuşmayın filan diyebiliyorsun. Tek zeki bilen sensin, o yüzden senin yüksek seviyene ulaşamıyor kimse, sen bildiğini yap, iyinette de soru sorma.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Eğer 3 -4 kere konu açılmışsa en azından bir yorum yapılmamışsa yurt dışındaysan hala cevap bulamadıysan türlü türlü olaylarla karşı karşıya kalmışsan ancak bedava adsense hesabı deyince millet koşuyorsa bir anda sinirle böyle yazmışsam sorun bendeyse ilginç.Bir ikincisi de arkadaşın bilgisine bakın.Bilmiyorsa en azından sussun.PayPal le verilmediğini bilmiyorsa sussun.Hiç konuşmasın bilmem anlatabildim mi ? Emirli cümle de kullanmasın.Sırf suan bunları dedim diye de alacaksam alırım.Sorun değil.Pini girilmiş adsense satarlar 2 gün konu açık kalır 2 gün sonra kilit vurulur olsa olsa sadece uyarı alırlar biz böyle yaptık diye ceza ? Bu mu adalet? Gülerim sadece.

Yahu zeytinyağı gibisin, hem suçlusun hem güçlüsün.. Ne soru sormasını biliyorsun nede aldığın cevapları beğeniyorsun..

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Anlamsız mesaj ? Sorun çözülemeyince anlamsız öyle mi ? O kadar basit ki anlamsız ? Aynı olay kaç kişinin başına da gelebilir değil mi ? Ve bir ikincisi de ÜLKE değişimi olmadan başka ülkenin bankasını ekleyemezsiniz.Bu konularda bilgim oldukça var k.bakmayın..Saygılarımla.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Konu sahibi herşeyi cevap verenlerden daha iyi bildiği için bu konuya gerek kalmadı.
Davranış şekli nedeniyle de 1 gün uzaklaştırılmıştır.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Hocam Türkiye bankalarında hesabınız varsa, oraya çekin. Ordan yurtdışına göndertmeyi deneyin. Aklıma ilk gelen bu oldu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5