İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Biri İnternetin Teklifi Sizce Nasıl

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Bu gün beni biri ADSl den aradılar.Bir sürü şey saydılar.

Bana teklifleri;

İnt. faturam 6 ay boyunca 16 Tl olacak,
Kablosuz 4 çıkışlı modem
Kampanya bitiminde faturam 49 Tl olacak
Şuanda kullandığım 1 Mb int. yerine 8 mb 'e kadar int. verilecek
Bu işlemler ücretsiz olacakmış.

Sizce int. sağlayıcımı Ttnetten çevirmelimiyim.Benim en çok int. hızımın artması hoşuma gitti.

Değerlendirmelerinizi bekliyorum.

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Love is TTNET Bence bildiğin yoldan şaşma..

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Ben Biri.Net kullanıyorum ama açıkçası pek memnun değilim,

Müşteri Hizmetleri'ni arıyorsun en az yarım saat telefonda bekletiliyorsun, sonra bir müşteri hizmeti başka birşey diyor, diğer müşteri hizmeti ise başka birşey, yani soruna çözüm bulmada sıkıntı yaşıyorlar,

Fakat verdikleri modem oldukça güzel bir modem, çok kullanışlı,

Birde bu 8 mb olayı sizin santrale uzaklığınız ile alakalı bir durum, biz santrale 2.8 km uzaklığındaymışız ve en fazla 6.5 mb internet görüyoruz,

Tabiki elbette son karar sizindir.

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Biri int. sayfasında bu kampanyayı göremedim aslında.İnt. hızım dedikleri gibi 8 mb 'e kadar olacaksa sorun yok.Sonuçta aynı fiyat daha hızlı int. olacaksa çok iyi

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Biri int. sayfasında bu kampanyayı göremedim aslında.İnt. hızım dedikleri gibi 8 mb 'e kadar olacaksa sorun yok.Sonuçta aynı fiyat daha hızlı int. olacaksa çok iyi

Bahsettikleri kampanya aşağıdaki linktedir,

http://www.biri.com.tr/hesaplibiri.aspx

İnternet hızınız daima 8 mb olacak diye bir kaide yok, bu internet hızınıza bağlı olarak değişkenlik gösterebilir, yeri geliyor 1 mb görüyorsunuz, yeri geliyor 3 mb, yeri geliyor 8 mb.

endream

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yalnız ordaki 8mb'e kadar lafına dikkat et. 8mb demiyor. 8mb'e kadar diyor.1mb de 8mb'e kadar olan aralıkta yer alıyor. Yani müşteri hizmetlerini arayıp 8mb olmadı diye hak talep edemezsin. Arkadaşın da dediği gibi santrale uzaklık vs. olabilir, veya bahane de bulabilirler..

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Kardeş, bu Biri.Net'in satışı ile ilgilenen birisini tanıyorum, istersen o arkadaş ile bir konuş, o sana detayları anlatır.

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
İnt. hızının değişkenlik göstereceğini biliyorum.En azından en fazla 1 Mbden daha hızlı olur diye düşünüyorum.Ben int. sağlayıcıyı değiştirsem başım ağrır mı kısacası

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
İnt. hızının değişkenlik göstereceğini biliyorum.En azından en fazla 1 Mbden daha hızlı olur diye düşünüyorum.Ben int. sağlayıcıyı değiştirsem başım ağrır mı kısacası

Şu anda TTNET ile tahahhütlü bir sözleşmeniz yoksa bir sıkıntı yaşamazsınız.

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Tahahhütüm yok.2 senem doldu.

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Tahahhütüm yok.2 senem doldu.

O zaman Biri.Net'i arayıp, internetimi Biri.Net'e taşımak istiyorum derseniz 1 hafta içerisinde işleminizi yaparlar ve modeminizide Aras Kargo'ya verirler.

Hee bu arada bahsettikleri kampanya 2 yıllık tahahhütlü kampanyadır, bunu belirteyim.

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Fbbasket
İlgin için çok teşekkürler.Sağolsın.

arfobey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benide doping interneten aradılar süperonlineye baglı olduklarını ve ilk yedi ay sınırsız 1 mb aylık 19,99 tl dedıler 7 aydan sonrada 49 tl ttneten zaten memnun deyıldım devamlı kesıntıler oluyordu ve gelıp bakmıyorlardı şimdi ise gecelım yaklaşık 40 gun oldu hıc baglantı kopmadı artı ttneten daha hızlı yınede sayfayı zıyaret edın bence

http://www.doping.com.tr/kampanyalar.asp

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Doping de kampanya bitiminden sonra 8 mb'e kadar int. 54 Tl.

Aslında benim Ttnet ile sorunum yok.Fakat int. hızımın artacak olması beni cezbetti.

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Doping de kampanya bitiminden sonra 8 mb'e kadar int. 54 Tl.

Aslında benim Ttnet ile sorunum yok.Fakat int. hızımın artacak olması beni cezbetti.

TTNet'ten memnunsanız sizde TTNet'in 8 mb'a kadar sınırsız tarifesine geçebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5