İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Biri " NETELLER " anlatabilirmi rica etsem?

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Neteller üyesi oldum. hesap açtım.
bi rbanka numarasına benzeyen hesap numarası verdiler bana

banka hesap numaramı ekledim. bilgilerimi girdim. şimdi " hesabınıza küçük bir miktar yatıracağız onay almak için" dediler..bekliyorum..

çok kısa olarak biri anlatabilirmi neteller kullanımını lütfen

- bir yerden neteller ile ödeme almam gerekirse nasıl ödeme alıyorum?
- kart istesem yararı nedir?
- neteller komisyonları

vs..vs

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bildiğim kadariyla izah ediyim.. hatam varsa arkadaşlar düzeltsin:)

- bir yerden neteller ile ödeme almam gerekirse nasıl ödeme alıyorum?
neteller id yazar o numarayı gerekirse mail adresini vererek ödeme alirsin..
- kart istesem yararı nedir?
kart istersen anlaşmalı bankamatiklerden paranı rahatça çekebilirsin
- neteller komisyonları
https://www.neteller.com/learn/usingNetellerCard.jsf

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Neteller hesabı açtım
4-5 gün sonra bir mail geldi ingilizce. lütfen bizi arayın, banka hesabınızı doğrulayın, yanlış yazdığınızı görüyoruz vs..
doğru yazdığıma eminim. sürekli kullandığım hesap yurt dışı için.
mail attım daha cevap alamadım.
neyse o çözülür de..sorum şu

bir yerden bir ödeme alacağım neteller ile. kendi hesbıma istetebilirmiyim ödemeyi? henüz banka hesabım doğrulanmamış ama? ve bu ödemeyi alırsam nasıl aktarabilirim kendime ytl veya döviz olarak?
sürekli paypal kullandığım için , netellera yabancıyım:)

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben kart istediğimde türkçesi bozuk bi bayan aramiştir onay işlemi için..
Neteller hesabina parayi istersin hesabin aktif olunca gelen kartla bankamatikten çekersin.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ben kart isteyeyim dedim ama banka hesap sayfasına yönlendiriyor beni sürekli. onaylayın diyor..size para yolladık. o miktarı yazın..ama para filan gelmedi..mail geldi banka hesabınız yanlış bizi arayın..aradım amerikayı beni 2 saat hatta tuttular kimsede cevap vermedi:)

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen live chat yani online destek sayfasına gir adını mailini yaz ticket at 5 dakika içinde seni türkçesi bozuk bir bayan arar ve sana bir kaç soru sorar hesap bilgileri ile ilgili sondada gizli sorunu sorar sonrada bilirsen hesabın tamamen onaylanır kart istemene gerek yok hesabında banka hesabı ekleyip parayı istediğin zaman banka hesabına isteye bilirsin tabi çok ufak bir komisyon karşığında 1 hafta içinde hesabında

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
live chate girdim. biz banka sorunlarına bakmıyoruz burada. telefon açmanız lazım dedi. 3 kez aradım. 10 dakikaya yakın bekledim. müşteri temsilcilerimiz doludur dedi hep..ne arayan oldu ne soran:)

emresa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimde hesap durdurlmuş,Fatura istiyolar benim üzerime :S

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
ben kart isteyeyim dedim ama banka hesap sayfasına yönlendiriyor beni sürekli. onaylayın diyor..size para yolladık. o miktarı yazın..ama para filan gelmedi..mail geldi banka hesabınız yanlış bizi arayın..aradım amerikayı beni 2 saat hatta tuttular kimsede cevap vermedi:)

[email protected] a mail asagidaki ornekten faydalanarak mail atin. Bizede depozito hala gelmedi bu nedenle banka hesabimizi verify edemiyoruz paralarimiz icerde kaldi. Sizde mail atarsaniz gercek bir problem oldugunu farkederler herhalde. Uzun bir sure neteller kullandik sorun yoktu bi ara tum banka bilgileri silindi, o gun bugun para alamiyoruz.

I still cant see your small deposit on my bank acount that why i cant verify my bank acount, please can you send it again. My bank details below,

Banka ismi: xxxxxx
Banka subesi: xxxxx
Para cesidi YTL (New Turkish Lira TRY)
IBAN: xxxxx

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bununla her atm den para çekebiliyor musun simdi, güzlemis birde bir istek yapalım.. herhangi bir ücret istiyorlar mı kart masrafı haric? aktifleştirme fln?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5