İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Birikimhost - web hosting & web tasarım hizmetleri

cipher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birikim Host henüz çok genç ancak tecrübesi ve geçliğin getirdiği dinamizim ile ayakları yere çok sağlam basarak ilerliyor. Sistemnettelekom da bulunan sunucularımız ve uzman ekibimizle web hosting hizmeti veriyoruz. Bunun yanısıra reseller (bayi) paketleri, radyo hosting hizmetleri ve web tasarım hizmetleri de sunuyoruz. 7/24 Online destek hattımız ile sorunlarınıza ve sorularınıza anında yanıt veriyoruz.

msn : [email protected] - [email protected]

http://www.birikimhost.com
Bilgi ve birikim ile yola çıktık

Sizde bu büyük internet ağında güvenilir, hızlı ve sorunsuz hizmet alın.

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Siteniz Aşağıya Doğru Biraz Fazla Uzun Olmamış Mı?İyi Satışlar

cipher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet aşağıya doğru sitemiz biraz uzun olabilir ama herşeyin daha net ve açık olması için alt alta gelecek şekilde yerleştirdik.

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir de İletişim Sayfanıda Adres ve Sabit Telefon Vermemişsiniz..Bunlar Güvenilirliğinizi Düşürebilir..

zırdeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
telefon
adres
vergi numarası

bunlar olmadan yaptıgınız iş yasal değil biliyorsunuz değilmi ? yeni kanunlara göre tüm firmaların web sitesi olmalı , tüm web sitesi olan firmalarında vergi numaraları

cipher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şuanda firma değiliz. Bu konuyu muhasebecimle konuşacam. Ben bu konuyu araştırdım fakat tam yasal olup olmadığından emin değilim. Bildiğiniz üzerere türkiyenin en büyük hosting arama sitesi var. Orada bir çok hosting hizmeti veren kişilerin vergi numaraları yok. 100 kişiden belki 10nunun var.
yinede uyarıların için teşekkür ederim.

http://www.kgm.adalet.gov.tr/turkticaretkanunutasarisi.htm

Mask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site üstünde vergi nosunun konması gerekliligini bilmiyrdum. bununla ilgili bir yazı görmemiz mümkünmü ?
(allah şükür yıllardır duvarda durur ama konu ilginç geldi )

saygılarımla

cipher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar muhasebeciyle konuştum. Bu şekildede hizmet vermemiz mümkün dedi. Bizim yaptığımız işle bağdaşlanan bir yasa olmadığını söyledi.

Bana tam anlamıyla mantıklı bir belge bulun benimde mantık çerçeveme uysun gereken işlemleri en kısa sürede başlatırım.

cipher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arada açıkça belirteyim firma değilim ve fatura kesmiyorum.

M

Makro Servers

Misafir
Arkadaşlar muhasebeciyle konuştum. Bu şekildede hizmet vermemiz mümkün dedi. Bizim yaptığımız işle bağdaşlanan bir yasa olmadığını söyledi.

Bana tam anlamıyla mantıklı bir belge bulun benimde mantık çerçeveme uysun gereken işlemleri en kısa sürede başlatırım.

Yanlış anlama ama biraz kendinle çelişmişsin
Vergi numaran yoksa muhasebeciyle ne işin var?
Muhasebecin varsa neden vergi numaran yok
birde senin muhasebecin muhasebenin m sinden ayrıca kanunların hiçbirinden haberi yok herhalde çünkü yasal açıdan host kelimesinin vergi kanunda bir karşılığı olmasa bile sen orda bi hizmet verip karşılığında para alıyorsun dolayısıyla elde ettiğin gelirin vergisini vermen gerekir yani bir zamanlar internetinde vergi kanununda herhangi bir yeri yoktu fakar iss ler işe başladıktan sonra kanuna girdi ve herkes vergisini veriyordu anlatmak istediğim mühim olan kanunda isminin geçip geçmemesi değil gelir elde edip etmediğindir devlet bununla ilgilenir işin muhteviyatı ile değil faturanı kesersin host yazmazsın hizmet bedeli yazarsın ama yine vergini verirsin.

Bence bi vergi numarası al eğer bu işi hakikaten iyi bir şekilde yapacaksan emeklerine yazık olur sonra pişman olma :)

siten güzel olmuş bu arada hayırlı olsun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5