İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Birkaç öğretmenin açaçağı forum için sponsor aranıyor.

hayalet77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba üstadlar, Birkaç öğretmen arkadaş birleşip bir domain almış ve bu domain ile bir forum sitesi kurmak istiyorlar. Kuracakları forum Ders programı Eğitim ile ilgili bilgiler ve yıllık ödevleri kapsayacaktır. V-Bullettin forum kurmayı düşündüklerini söylediler bana. Böyle bir siteye sponsor olmak isteyen host sağlayıcı arkadaşımız varsa yardımcı olurlarsa minettar kalacaklarını söylediler bana. Forumu felan ben kuracağım ve birkaç şey öğrettikten sonra çekileceğim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. Saygılar...

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Eğer VB forumlarının lisansları var ise kendilerine seve seve yardımcı olurum.

hayalet77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
VB nin lisansı yokmuş. SMF forum yada phpBB den herhangi biri olabilir ama SMF olursa sevinirim dediler. Eğer bu forumlara lisans gerekmiyorsa bunlardan birini kurabiliriz. Teşekkürler..

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Bana ulaşırsan sana yardımcı olabilirim. hayalet77

msn admin [at] ucretsizyazilim [dot] com

hayalet77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlginize çok teşekkür ederim. Hostingimizi sayın GNeRaLin firması sponsor olarak üstlendi. Kendilerine ve ilgilenenlere sonsuz teşekkürler.

buraklee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu ülkede bu değerleri ve yardımlaşmayı görüp sevinmemek elde degil. Hayatı para olan parasız kklavyesıne oynatmayanlar var gercekten. hayırlı olsun forumunuzda bu arada.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5