İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Birkaç sorum olacaktı.

marquis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Değerli Arkadaşlar siteme google reklamı almak istiyorum. ama merak ettiğim bazı şeyler var. cevaplarsanız sevinirim.

1- forumda satılan adsense hesapları neden satılıyor, kendimiz açamıyormuyuz? burdaki espri nedir?

2- diyelimki siteme google reklamı aldım. yanlışlıkla panele girdiğim ip den tıkladım. google beni hemen banlıyormu?

3- diyelimki siteme aldığım google reklamını beni sevmeyen biri sitede sürekli tıklayıp durdu. google bundan şühelenip bizi banlıyormu? mantıken banlamaması lazım ama ne oluyor merak ediyorum.

4- google reklamları hesapları el değiştirirken gmail adreslerine bağlı olduğu için mail adresidemi veriliyor?

5- google amca adsanse hesaplarını türkiyeye öderken ne gibi zorluklar çıkarıyor?

6- adwords almam sitemin adwords limitim tükendikten sonra üst sıralara çıkmasına yardımcı olmaktamı? torpil geçiyormu yani

7- adsanse hesapları düzgün kullanıldığında , kurallara uyulduğunda sebepsiz banlanabiliyormu? mesela hesabımda iyi para birikti. google üstüne yatıyormu?

8- adsanse ile birlikte aynı sayfada başkasının reklamını almam yasakmı?

Cevapları az çok tahmin edebilsemde bu konuya tam bir bilgi ile girmek istiyorum. yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
1) Adsense hesapları değil içindeki paraları satıyorlar
2)Hayır .. Ama tıklamamaya çalış
3)Evet malesef bazen bu durumlarla karşılaşıyoruz
4)Sanırım istersen panelden bütün bilgileri değiştiriyor karşı tarafın bilgilerini giriyor öyle veriliyor (Emin değilim)
5)Google değil bankalar çok kesinti alıyor çek eline geliyor hafta daha bekletiyorlar banka prosedürleri..
6)Hayır sanmıyorum
7)Hayır aylık 3000 4000 dolar düzenli alan kişiler var burada.. Allah daha çok versin elbette
8)Hayır ama adsense reklam tıklama teşviği kesinlikle yasak ve BAN :D

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
1) Adsense hesapları değil içindeki paraları
5)Google değil bankalar çok kesinti alıyor çek eline geliyor hafta daha bekletiyorlar banka prosedürleri..

illede cek ile odeme alacaksın diye bir kural yok herkes biliyorki GoogleAdsense türkiyeyede eft yontemiyle para transferi yapıyor eft ile gelen parada hicbir kesinti olmuyor yani bankalar bu paradan kesmiyor

wiseasssed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle adsense değil adwords kuponları satıyorlar bu kısımda.Senin soruların için sanırım adsense kısmına yazman daha faydalı olur.Hatta moderatörlere söyle istersen başlığı taşısınlar.Adwords ile ilgili soruların var ise bana pm atabilirsin elimden geldiğince sana yrdımcı olmaya çalışırım...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5