İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Birlikte Neler Yapabiliriz?

kulturelbellek

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
32
Arkadaşlar forumda farklı yetenekleri olan birçok arkadaşımızın olduğuna inanıyorum. Bugün geldiğimiz nokta da bireysel olarak bir yerlere gelmek çok zor. Bir ekip kurmak da hiç kolay değil. İnsanlar gönüllü olarak da çok şeyi başarabilir. Ben daha öncede bunu bizzat yaşadım. Google forumlarda aktif görev aldım. Hiçbir beklentim olmadan saatlerce adamın sitesini inceldim, eksiklerini söyledim. Bugün olsa aynı şeyi yine yaparım.

Forumları sadece insanların ticaret yapması için bir ortam olarak görmüyorum. Hiç kimsenin bilgisini küçümsemiyorum.

Mesela insanlar tanıtım yazıları almak için para ödüyorlar. Bunu karşılıklı olarak yapmak o kadar kolay ki. Ama işte bu egoyu da yenmek lazım.

Sonuçta ne oluyor herkes bireysel bir şeyler yapmanın derdine düşüyor sonuç çok az kişi başarılı oluyor.

Asıl söylemek istediğim şu birbirlerimizin fikirlerinden, tecrübelerinde yararlanarak neler yapabiliriz?

Düşüncelerini paylaşan arkadaşlarımıza şimdiden teşekkür ediyorum?

Son düzenleme:

Mehmet Budak

Onaylı Üye
Reaction score
17
Güzel bir düşünce. Ama bunu sadece tanıtım yazısı ile sınırlamamak gerek. Makale yazımı, sosyal medya panel hizmetleri veya domain takası gibi şeyler düşünülebilir. Böyle bir durumda ben de üstüme düşeni yapmaya hazırım.

kulturelbellek

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
32
Tanıtım yazısı o anda aklıma gelen bir örnekti. Bu destek konusunu çok çeşitlendirebiliriz. Bireysel olarak ancak bir noktaya kadar ilerleyebiliyoruz sonrası gelmiyor.

Bir de başımızda haber siteleri belası var. Hangi sektörde olursanız olun bu güçlü adamlarla da mücadele edeceksiniz.

---- Önceki mesajınıza ilave bir mesaj daha yazdınız ----

Sanırım birlikte fazla bir şey yapmayacağız.

Son düzenleme:

SebastiHan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
85
Benim büyük sitelerin reklam müdürleri ile bir görüşmem oldu. Birlikte çalışma konusunda. Bazıları buna yanaşmadı ama bazıları olumlu karşıladı.
Böyle bir çalışmaya başlayabilirsek iyinet üyeleri içinden de çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız olabilir.

kulturelbellek

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
32
Arkadaşlarımızın ya zamanla ilgili problemleri var ya başka nedenlerden bu tür konulara sıcak bakmıyorlar.

oxcakmak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
47
Herkes birşey sunup desteğine yardım eden biri oldu mu bu iş alır başını yürür.

Birkaç projem var ama eksiğim mevcut maddiyat vs.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5