İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Birol Güven cezaevinde

Murky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çocuklar Duymasın,En Son Babalar Duyar,Kadın İsterse,Sonradan Görme,Anadolu Kaplanı,Ayrılsak da Beraberiz gibi Türk izleyicisinin gönlünde taht kuran dizilerin ünlü yapımcı ve yönetmeni Birol Güven cezaevine giriyor.Ünlü yapımcı- yönetmen Birol Güven kendi isteğiyle cezaevinde. Güven, Adalet Bakanlığı`na müracaat ederek bir hafta cezaevinde kalma izni aldı.Güven, yeni yapacağı dizinin senaryosunu daha da güçlendirmek için Bayrampaşa Cezaevinde bir hafta kalacak. Ünlü yönetmen Birol Güven’in cezaevinde yatacağı bir haftalık programı da belli oldu. Yönetmen 1 gece hücrede, 1 gece kapkaççılar koğuşunda, 1 gece de sübyan koğuşunda kalacak.Ünlü yönetmenin yeni yapacağı dizide Metin Şentürk Hakim, Tamer Karadağlı Başgardiyan, Nurgül Yeşilçay savcı rolünde ekrana gelecekler.
İnternetHaber
İlginç :)

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Adam tam profesyonel kafadan yazma işler ile değil hissederek yaşayarak o işi ortaya çıkarmaya çalışıyor .. Helal olsun başarılı insan başka zaten..

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Nurgül Yeşilçay da yüzünü beğenmiyorum ama oyunculuğu güzel kızın ya .. Savcı rolunu de süper yapacağına eminim ..

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
heryeri dizi olarak görüyor tahtalıköyüde öyle gösterirlerse yazık olur :D

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
birde şişlerlerse harbiden ne komedi olur he kendi isteğiyle şişlendi gibi bi haber çıkar herhalde :D

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamamıyla yeni projeye dikkatlari cekmek adina bir iş . kapkac kogusunda basina kotu seyler gelebilir .

tekniknokta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günahınamı girdim ne adamın... Başlığı okuyunca uyuşturucu falan diye düşünmüştüm :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5