İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Birsey Soracagım Arkadaslar...

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Merhabalar ;
Simdi Pending Delete Ve Redemption Period sürecine giren domainler ile ilgili bir site yapacagız..
Ancak domain isminde bir karar kılamadık..
Buldugum Bir domain ismi var. Alınmıs ve sonradan kayıttan dusmus domain. .Net uzantılı..
Domain ismini acık acık yazacagım. Umarım duyarlı olursunuz ve domaini almaya kalkmazsınız :)

Sizce Redemption Period'daki Ve Pending Delete'deki domainleri Yayınlamak icin ;
Domainpower.net ismi uygunmu ?
Detaylı bir sekilde yorumlarsanız sevinirim..

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
.Net'e karşı niye bu kadar garip yaklaşıyorsunuz anlıyamadım.. :D

Bence eğer bu ismi uygun gördüysen al zaman kaybetmeden.. .net, .com, .org olması hiçbirşey değiştirmez.. Sonuçta e-kolay.net'de netli.. Domaini aldıktan sonra iş domainin değil webmasterındır!

Sonuçta dünyaya yayılacak haliniz yok herhalde.. :) O yüzden neti, comu, orgu farketmez.. Herşey webmaster'da biter.. Tanıtımında.. Reklamında.. Uğraşmasında.. Vs..

İyi Çalışmalar..

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Ya acıkcası ben biraz Global düsünüyorum. Vede biraz ince dusunuyorum.. Yani her yola gelmesi lazım. Mesela Hostarena.Net . .
Turkiyede bu adrese girmek icin kimse zorlanmaz.
Yurt dısında'da kimse zorlanmaz.. O Yuzden o domaini aldım..
Simdi'de Domainpower.net var. Turkiyede biraz zorlanmalar olabilir herhalde. Ama dunyaya yayılacak haliniz yok demissin. Yayılmayacagınıda kimse iddia edemez. Bende yayılacagını iddia edemem, etmem zaten..
Bakalım bir kac yorum daha gelsin. Zaten domain o kadar çok hoş olsa şimdi buraya yazmak yerine kaydetmistim domaini :)

G

Gulbahce.Net

Misafir
Kanka Bence Bunun Yerine Bask Domainler var Onlari Al istersen Bir suru Domain dusucek kayıttan Onları zaten takip ediyorsun Onlardan guzel bir domain aLabılırsın + sende dusunsen az iyi bir domain bulabıLirsin.

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Kanky Proje acil gibi birsey. Hazır bostayken birseyler yapayım diyorum.

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sana çok basit bir örnek veriyorum..

Abaragambi.com sence bu domain her yola gelebilecek bir domain mi? Ancak Her 10 kişiden 1'i der bu şekilde her yola gelebilir diye bence o da denmez ya..

Alakası yok.. Ama şu anda bu domain oldukça iyi yerlerde.. İş domainde değil sizdedir arkadaşlar..

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
:)
Bence .Com ile .Net aynı degildir..
+ Benim domaine yapacagım yatırım belli.. O Yuzden domain isminin etkisi oldukca fazla..

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Neyse Kaydettim domaini. Vatana Millete Hayırlı olsun.. Kaybedecegim en fazla 6.75 $ ..
Tesekkurler Majestic..

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Keşke biraz daha bekleyip en azından diğer arkadaşlarında yorumlarını alsaydın :) Neyse artık almışssın sorun yok dediğim gibi iş domain'de değil bizde.. Örneğin e-kolay.net, superonline.com vs vs.. Medyada bu kadar yer almasa kim bilirdi bu adresleri..

İyi çalışmalar..

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Iste bizim Medya şansımız o kadar yuksek degil. Diğer arkadasların mesajlarına gelince; Bende anlamıyorum. Forumda Herkes Online ama yazan yok..
Neyse canımız sagolsun.. Kayıt islemi bitti. Yarın baslarım yavas yavas domainleri eklemeye..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5