İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

birtürlü alışveriş yapamıyorum lütfen yardım

R

reisabi

Misafir
Arkadaşlar bir script satın alacağım ancak yapımcı firma scriptin http://www.2checkout.com/ üstünden alınabilmesine olanak sağlamış sadece.

Birtürlü scripti satın alamadım.Cc bilgilerimi doğru girmeme rağmen

Order Failed

Sorry, your order failed.

Error: Do Not Honor

türünde bir uyarı vermekte.

Daha önce 2checkout tan alışveriş yapmış yada bu alışverışı yapmamı saglayacak arkadaşlar varsa gerekırse ücrette odeyebılırım.Teşekkürler.

omerucan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım 2checkout girdiğin tüm bilgilerinin bankadaki bilgilerile aynı olmasını istiyor. Adres satırı bile karakteri karakterine aynı olmalı.

O yüzden tüm satırları bankandan doğru şekilde al. Çünkü genelde bankada kart bilgilerini girerken kısaltmalar kullanıyorlar, noktalama işaretleri kullanmıyorlar.

R

reisabi

Misafir
ya zaten adres bılgılerını amerıkadan bırının adresını verdım okadar onemsemeyıp Çünkü turkey gırdıgımde uyarı verıyor ''Bu scriptin bu ülkeye satışı yok diye''

yani benim bu durumda amerikadan bir arkadaş bulup scrıptı satın aldırtmam gerekıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5