İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bişi soracam?

A

aaksoy

Misafir
şimdi benim bi sitem vardı sıkıldım onu yapmaktan ana sayfaya google reklamı bıraktım sadece google reklamı sonrada çektim gittim yani girince google çıkıyo
atılırmıyım?

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
içerik yok sadece google adsense varsa atılırsın...!

zaten adındanda belli içerik için adsense diye geçer hesaplarında... içerik olmayan adsense neye yarar :)

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
atılırsın. aynı şekilde mesela popup açıp reklam yayınlayamıyoruz. içerik olmak zorunda.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google diyor ki ; "Sadece para kazanmak amacli web site sahipleri istemiyorum ben."

A

aaksoy

Misafir
hımm zaten 10 dk sonra tırstım sildim
cevapladığınız için teşekkürler

G

gibigibiyim

Misafir
- rep pahasina bir sey diyecegim,50 defa baktim yazmiycam bosver dedim kendi kendime ancak su ´bisi soracam´ basligi bu foruma yakismayan bir baslik olmus,yazim yanlislarimiz olabilir ancak Türkceyi katletmemeye özen göstersek daha iyi olur gibime geliyor.

ZiRVeDeKiLeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gibigibiyim' Alıntı:
- rep pahasina bir sey diyecegim,50 defa baktim yazmiycam bosver dedim kendi kendime ancak su ´bisi soracam´ basligi bu foruma yakismayan bir baslik olmus,yazim yanlislarimiz olabilir ancak Türkceyi katletmemeye özen göstersek daha iyi olur gibime geliyor.

yazmıyacağım :)

yzgulec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"yazmayacağım" doğrusu :) ünlü daralması olmaz ama konuşma dilinde öyle söylenir.

ZiRVeDeKiLeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yzgulec' Alıntı:
"yazmayacağım" doğrusu ünlü daralması olmaz ama konuşma dilinde öyle söylenir.

Aydinlatma icin tesekkürler gerci ne konuyla nede bölümle alakasi olmayan mesajlar, benimde bu konuda bir iddiam yok ama sadece birseyleri vurgulayip insanlari yargilarken kendimizinde ayni hatalari yaptigimizi belirtmek istedim;)

G

gibigibiyim

Misafir
Sadece sacmalamissiniz.ben yazim yanlislarindan bahsetmiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5