İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bitclub Network Türkiye ile Bitcoin üretimi

emredal85

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bitclub nedir?
Bitclup, hızla gelişmekte olan son teknoloji sayesinde insanlara sunulan bitcoin imkanlarını değerlendirerek kazanç elde edilmesi ve para kazanılmasıdır. Bitclub nedir sorusu sürekli gündeme gelmektedir. Uluslararası olarak çalışan bir hizmettir ve son dönem de birçok kişi tarafından tercih edilerek insanlara dijital ortamda kazanç elde etme ve gelir imkanları sunmaktadır. Aynı zamanda da geleceğe yönelik birikim sağlamaktadır. Bitclub Network Nedir sorusunun cevabı ise kısaca, İzlandada bitcoin ve altcoin üretimi yapan firmadır. Aynı zamanda Bitclub Network Türkiyede ve dünyada oldukça yaygınlaşmış bir durumdadır.

Bitclub Network Türkiye
Bitclub Network Türkiye
ye isteyen herkes katılabilmektedir. Yalnız katılmak için benimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sistem Bitcoin dışında yapılan bir ödeme talebini kabul etmemektedir. Ürünler için standart bir tarife mevcut bulunur. Üyelik tabanı büyüdükçe madencilik havuzu da büyümektedir.Bitclub network, dünyanın en büyük madencilik havuzlarından birisini oluşturmaktadır ve blockhain,etherchain den takip edebilirsiniz. Firma ilk btc üretimine 2015-07-18 tarihinde üretime başlamıştır.
Nasıl Katılabiliriz?Bitcoin üretimi dışında ETC-ETH-ZEC-XMR-DASH üretim paketleri mevcuttur.Firma günlük ödemeler yapar.
  • 1. havuz 500 dolar ile bitcoin,
  • 2. havuz 1000 dolar ile bitcoin,
  • 3. havuz ise 2000 dolar bitcoin,
  • 4. havuz 1000 dolar ile altcoin paketleri (1GPU),
  • 5. havuz 5000 dolar ile altcoin paketleri(5GPU),
POlbMb.png

g9O1oQ.png

Bu 5 farklı madencilik havuzundan bir pay alınarak bitcoin ve altcoin elde edilir ve kazanç sağlanabilir. Alınan her pay bitcoin için1000 gün altcoin için 2000 süresince geçerli olur. Her bir havuzdan tüm Bitcoin havuzu için uygun olan tutar tüm üyelere ödenmektedir. Altcoin üretimleri ise o gün seçim yapılan atcoin cinsinden ödeme yapılır ve bu üyelere Bitclubda bulunan hisseleri doğrultusunda paylaşılır.Biliyorsunuz ki bitcoin üretim zorlukları, üretim hızı ve katılımcıların artması yada azalması ile almış olduğunuz paketleri günlük kazançları da değişiklik gösterir.

Bitclub kazanç tablosu
Bir madencilik havuzu payına sahip olan her üye Bitcoin kaynaklı olarak günlük kazanç elde edebilme imkanına sahiptir. Bitclub kazanç tablosu için elde edilen günlük kazançlar, madencilik sonucu her bir havuzdaki toplam paya dayanarak belirlenmektedir. Satın alınan her bir pay için bin gün devamı boyunca günlük gelir elde edilmektedir. Aynı zaman da bu tür fırsatların paylaşılması sonucu her bir kişi için komisyon kazanılması üyeler için büyük bir avantaj sağlar.

Bir pay alındığında madencilik havuzlarında 1000 günlük Bitcoin madencilik makinaları kiralanmış olunur. Bitclub kazanç planı için öncelik ile madencilik makineleri, Bitcoin blokları madenciliği üretilmiştir ve bu piyasadaki en son teknoloji ile hizmet vermektedir.

Bitclub kazanç tablosu için ne kadar paylaşım yapar iseniz paylaşım yaptığınız kadar kazanırsınız. Üyeler arttıkça daha fazla kazanç ve fırsatlar elde etmiş olursunuz.
Ayrıca daha fazla kazanç elde etmek için her zaman verimli olmak, en iyi ekipmana ve en büyük ROI değerine sahip olmak da büyük fayda vardır. Düzenli olarak kazanç elde etmek için ise sponsorlu üyelik gerekir. Takım döngüsü bonusları ile çeşitli krediler kazanabilme imkanına erişebilirsiniz. Üyeliğe dahil edilen bireyler sağ ve sol takımda yer alır. Bu sayede iki koldan kazanç sağlanmış ve krediler yükselmiş olur, komisyon sağlanır. Bitcoin ve diğer madeni paraların da değeri, tanınırlığı artar.

POlblQ.png

Peki Bitclub Network'e Nasıl Güveneceğim?
1: Coin üretimini yapan firmalar ürettiği coinlerin blockchainini göstermek zorundadır.(Not:Eğer göstermiyorsa ortada üretim yoktur ayrıca blockchain teknolojisine manüel müdahale edilemez bilgiler silinemez) üretimi yapan köklü ve büyük firmaları blockchain listeler eğer burada yok ise bir firma üretim yapmıyor demektir. Buradan BİTCOİN İSTATİSLİĞİNE ULAŞABİLİRSİNİZ: blockchain.info/tr/pools

2:Bitclub Network bitcoin haricinde 6 farklı altcoin üretimini de yapmaktadır.

3: Anlık olarak üretmiş olduğu dijital paraları buradan: bitclubpool.com/

4:Bitcoin üretimi için buradan: bitclubpool.com/index.php?p=stats

Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5