İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bitcoin Cash'e Yatırım Tavsiyesi

sevkibilge

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bitcoin Cash'e Yatırım Tavsiyesi

Artık Amerika'da Vergi Günü geldi ve geçti, kripto para birimi piyasası da aşağıya doğru seyrediyor. Dijital para birimlerine odaklanmış bir yatırım firması olan BKCM'nin kurucusu ve CEO'su Brian Kelly , alt paraların da geri dönüş yapacağını ve bitcoin Cash'e yatırım yapmayı önerdiğini söyledi.

Bitcoin Cash'in Coinbase'e göre yaklaşık 13 milyar dolarlık piyasa değeri var ve Salı günü saat 5.30'da Salı günü 763 dolar civarından işlem görüyordu.

Kelly, yatırımcıların daha küçük coinler tarafından korkutulmaması gerektiğini söyledi.

"Bazı insanlar diyor ki, gerçekten bitcoin nedir?" Bu sorunun cevabını şöyle verebiliriz. Bitcoin'i daha genel görmek gerek ve bu yüzden de tüm kripto paraları bir Bitcoin olarak değerlendirebiliriz.

"Ben taraf tutmuyorum," dedi Kelly. " Herkesin buna karar vermesine izin vereceğim. Sadece para kazanmak istiyorum." Kendisi gerçekten de büyük paralar kazanan bir isim ve bu işi hakkıyla yapanlardan.

Bitcoin Cash

2017 yılında bir çatallanma ile*Bitcoin‘den ayrılan Bitcoin Cash, şimdi geçen haftaya göre yüzde 35 daha değerli.

Neden çatallanma oldu?

Bitcoin de böyle benzer bir olayı 2017 senesinde yaşadı ve kendisinden bir Bitcoin Cash ortaya çıktı. Bunun sebebi ise aktarım maliyetlerinin ve blok başına binen veri miktarının azaltmaya çalışmaktır. Şimdi ise aynı durum Bitcoin Cash için de geçerli.

Geliştiriciler, gerçekleşecek mecburi çatallanmayla birlikte*Bitcoin Cash‘in blok boyutunun orijinal boyutu 8 MB’den dört kat artırarak 32 MB’ye çıkaracak.

Bitcoin Cash’in 15 Mayıs tarihine kadar yükseliş eğilimini sürdürüp sürdüremeyeceği ise merakla bekleniyor.

Bitcoin'e bir alternatif olarak kısa bir süre önce ortaya çıktı ve bu kısa zaman içerisinde büyük miktarda parayı ve bir yatırımcı kitlesini kendisine çekmeyi başardı. Şu anda değeri 1200 Doları aşmış durumda. Son birkaç gündür de istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ediyor.

Bitcoin Cash'e yatırım yapan kullanıcı sayısı her geçen gün artmakta ve bu kullanıcılar şuan için sürekli olarak kâr üstüne kâr koymaktadır. Bu yüzden piyasaları ve bu tarz haberleri yakından takip etmekte büyük fayda var. Böylece fırsatları anında yakalayabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5