İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bitcoin Kazandıran Çiftçilik Oyunu

Dr1980

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Golden-cows basit, zaman/emek gerektirmeyen, eğlenceli aynı zamanda BTC kazandıran bir oyun. Aslında bu oyun bir nevi Hyip yani ponzi sistemi.. Ancak isterseniz para/BTC yatırmadan da oynama imkanı olduğu için burada tanıtıyorum. Birazdan size hiç Bir yatırım yapmadan çiftliğinizi nasıl büyüteceğinizi anlatacağım. Elbette riske girip para yatırırsanız kazancınız çok daha fazla olacaktır ama bu tip sistemlerin riskleri de olduğunu bilmeniz gerekir. O yüzden yatırım yapacaksınız bile kendinizi üzmeyecek miktarları yatırmanızı tavsiye ediyorum.

Oyunun mantığı çok basit.. İnekleriniz süt üretir, siz bu sütleri toplarsanız, topladığınız sütleri satıp gold kazanırsınız, sonra bu goldları ister BTC'ye çevirirsiniz, isterseniz de tekrar yeni inekler alarak süt üretiminizi dolayısı ile gelirlerinizi artırırsınız

Oyun başlangıçta herkese bir adet green inek hediye ediyor bu inek saatte 7 kova süt üretiyor. Saatte üretimi daha fazla olan diğer inek çeşitleri de mevcut. Sol taraftaki 'Shop' menüsünden inek tiplerini, saatlik üretimlerini ve fiyatlarını görebilirsiniz. Önemli nokta aldığınız bir inek ömür boyu sizin ve üretim yapıyor.. Yani bir masrafı, süresi, ömrü vb yok

İneğimizin ürettiği sütleri soldaki 'Warehouse' kısmına basarak görebilir ve 'collect all' tuşu ile bir tıkla hepsini toplayabiliriz.. Yine oyunun bir güzel yanı istediğimiz zaman toplayabiliyoruz. Yani bir depo vb yok. isterseniz 10 dakikada bir isterseniz günde bir, isterseniz haftada bir, isterseniz ayda bir toplarsınız.. yani oyuna belli sürelerle girme gibi bir zorunluluk yok.

Topladığımız sütleri sol taraftari 'Sale' kısmından açılan sayfada 'Sell All' tuşu ile tek seferde satıp Gold kazanabiliyoruz. Bu goldların %70'ı investing hesabınıza ( yeniden yatırım hesabı) %30 'u withdraw hesabınıza (çekim hesabı) yatıyor. İsterseniz withdraw hesabınızı %20 bonusla investing hesabına çevirebiliyorsunuz.. Minumum çekim 2 mBTC yani 0,002 BTC..

Gelelim nasıl yatırımsız inek alabiliriz. Tek ineğimizin saatte ürettiği 7 kova süt harici sol taraftaki 'Daily bonus' kısmından günlük bonus gold kazanma hakkımız var. Bu bonus 10 ile 100 gold arası. Bir green inek 100 gold değerinde. Yani her iki üç güne bir bu bonuslarla yeni bir inek alabiliyoruz.. :)

Oyunun kendi içerisinde piyango, yasakpara, taş makas gibi kazancınızla yasakpara yapabileceğiniz şeçenekleri de mevcut.. Ben pek kullanmıyorum

Dediğim gibi isteyen riski göze alıp yatırım yapabilir. İlk yatırıma özel %30 ek bonus kampanyası var. Sadece tek seferlik..

Sütleri toplayıp altına çevirmek 15 saniye almıyor. Üstelik ne zaman müsaitseniz o zaman bakma şansı var. Eğlenceli bir oyun. Denemek isteyenler için tanıtayım dedim. Bol eğlenceler

Kayıt ---> Golden-cows

Refsiz link ---> Golden-cows

a.IŞIK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
canlı olarak denedim: sitenin verdiği yeşil inekle, hatta yeşil inek çiftliğiniz dahi olsa: "yatırım" yapmadan 1 ömür boyu uğraşsanız ödeme alamazsınız! aksini iddia edene her istediğini veririm. not: yaklaşık 1 hafta uğraştıktan sonra olmayacağını görerek 0.05 BTC (65 lira)'ye 1 kırmızı inek satın aldım. bu haldeyken bile, matematikçi arkadaşla hesaplama yaptık: yatırdığınız 65 lirayı, sattığınız sütlerle, 130 günde anca geri alabiliyorsunuz. ki kırmızı inek, en pahalı inek ve günlük süt verimi en fazla olan inektir! 1 kırmızı inek: saatte 9650 şişe süt verir. 9650 x 24 = 231600 şişe süt = 2316 gold (altın) 100 şişe = 1 gold bu arada. 2316 x 0.3 = 694.5 gold (kazandığınızın yüzde 30'unu çekmenize izin verir.). minimum 2 mBTC öder, 2000 Gold = 1 mBTC. 2 mBTC için 4000 çekilebilir gold'unuz olması lazım. yaklaşık 5.75 gün sonra ilk ödemenizi isteyebilirsiniz, o da sadece 2 mBTC (yaklaşık 2.54 lira). gerisini kendiniz hesap edin, siteye "yatırım" yapmadan yeşil ineklerle para kazanılıp kazanılamayacağını.. arkadaşa konuyu tanıttığı için çok teşekkürler. ancak ben konuyu açmış olsam bu hesaplamaları da yazardım. bu bir konuyu baltalama yada çekememezlik değildir, konuyu açarken artı ve eksisi ile her detayı yazılsaydı. şu anda kimse konuyu baltalamamış olurdu! dürüstlük bunu gerektirir.. işin içine girmiş biri olarak, gerçekleri yazmak istedim. teşekkürler..

Dr1980

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
canlı olarak denedim: sitenin verdiği yeşil inekle, hatta yeşil inek çiftliğiniz dahi olsa: "yatırım" yapmadan 1 ömür boyu uğraşsanız ödeme alamazsınız! aksini iddia edene her istediğini veririm. not: yaklaşık 1 hafta uğraştıktan sonra olmayacağını görerek 0.05 BTC (65 lira)'ye 1 kırmızı inek satın aldım. bu haldeyken bile, matematikçi arkadaşla hesaplama yaptık: yatırdığınız 65 lirayı, sattığınız sütlerle, 130 günde anca geri alabiliyorsunuz. ki kırmızı inek, en pahalı inek ve günlük süt verimi en fazla olan inektir! 1 kırmızı inek: saatte 9650 şişe süt verir. 9650 x 24 = 231600 şişe süt = 2316 gold (altın) 100 şişe = 1 gold bu arada. 2316 x 0.3 = 694.5 gold (kazandığınızın yüzde 30'unu çekmenize izin verir.). minimum 2 mBTC öder, 2000 Gold = 1 mBTC. 2 mBTC için 4000 çekilebilir gold'unuz olması lazım. yaklaşık 5.75 gün sonra ilk ödemenizi isteyebilirsiniz, o da sadece 2 mBTC (yaklaşık 2.54 lira). gerisini kendiniz hesap edin, siteye "yatırım" yapmadan yeşil ineklerle para kazanılıp kazanılamayacağını.. arkadaşa konuyu tanıttığı için çok teşekkürler. ancak ben konuyu açmış olsam bu hesaplamaları da yazardım. bu bir konuyu baltalama yada çekememezlik değildir, konuyu açarken artı ve eksisi ile her detayı yazılsaydı. şu anda kimse konuyu baltalamamış olurdu! dürüstlük bunu gerektirir.. işin içine girmiş biri olarak, gerçekleri yazmak istedim. teşekkürler..

Matematikçi arkadaşınızla size harcadığınız emek için teşekkürler
Ama hesap yaparken iki önemli noktatı atlamışsınız
Birincisi gelirin sadece %30 'u çekilir diyip öyle hesaplamışsınız ama kalan % 70'i es geçmişsiniz. Bu % 70 ile devamlı yeni inek aldığınız için günlük geliriniz devamlı artıyor
İkincisi yatırım yapmadan kazanç imkansız demişsiniz ama günlük 10 ile 100 gold arası bedava bonus verildiğini farketmemişsiniz. Bu da ortalama iki günde bir yeni bir yeşil inek demek..
Bu site iyi oranda kazanç vaat ediyor. Sorun kazanç oranı değil uzun ömürlü ödeme yapıp yapmayacağı.. Yoksa biri garanti verse bu site 2 sene düzenli ödeme yapacak diye ev araba satıp yatırım yaparım ama güvenilmez.. O yüzden bende sizin gibi bir kırmızı inekle başladım. İlk 2 mBTC ödememi de istedim ve hesabıma yattı. Bu site kazandırır, yeter ki uzun ömürlü ödeme yapsın.. Tek sıkıntı o..

İlk ödememi aldım:
2 mBTC ödeme isteğinde bulundum ve 2 saat içinde cüzdanıma geçti

Ödeme

a.IŞIK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tek kelime söylüyorum:
O. ÇOCUKLARI! sakın para yatırmayın oraya sakın!
site 2 defa hek yedi, boşaltılmış olarak tekrar açıldı.
sonra ticket açtım, belli bir miktar puan ekled ş.siz admin
ama ne gönderdiğim btc'lere eşit ne de o anki satın aldığım
inekleri karşılıyor! bir sürü ticket açtım, bari dedim biraz daha
puan ekleyin de eski ineklerimi geri alayım, olmaz dedi ş.siz!
en son dün akşam hesabımı suspend etmiş ş.siz!
ben de her yerde bunu anlatacağıma söz verdim!
site sağlıklı değil, sql serverları durmadan overload oluyor ve
siteyi sürekli hekliyorlar. benden söylemesi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5