chat ege.net

Bitcoin'in Düşüşüne Rağmen Bu Coin'in Değeri Artıyor!

webekka

Onaylı Üye
Katılım
23 Şub 2014
Mesajlar
124
Yaş
42
Bu yazı yazılırken Bitcoin'in değeri yaklaşık olarak 45610$ seviyesinde işlem görmekte. Yatırımcılar istedikleri seviye üzerinde kapanış yapamayan Bitcoin'den şikayetçiyken, başka bir kripto para Bitcoin'in düşüşüne rağmen yükselişini hızlandırdı!

Tezos (XTZ) Fiyatı Son 2 Günde Uçtu!
Bitcoin fiyatı analistlerin altında kapanış yaparsa tehlikeli dediği seviyenin yaklaşık 2.000 dolar altında işlem görmekte. Fakat Tezos (XTZ) fiyatı son 3 günde yaklaşık %80 yükseldi.8 Eylül günü 3.89$ destek seviyesini test ettikten sonra yaklaşık 3 gün içerisinde 6.91$ seviyelerini test ederek hızlı ve güçlü bir yükselişte bulundu. Bitcoin fiyatının gerilemesine rağmen XTZ yükselişinin önüne geçilemedi.

Tezos (XTZ) Neden Yükseldi?
Müzik yıldızı Doja Cat'in benzersiz tokenine (NFT) gösterilen ilgi ile fiyattaki yükseliş aynı zamana denk geldi. Blockchain bu hafta ilk kez günlük 400.000 işleme ev sahipliği yaptı. NFT'lere olan ilgi arttıkça Tezos rakiplerini geride bırakıyor.

Kaynak: Koindeks
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst