İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bitluna Sitesi ile Para Kazanma

Jerome_Allen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba arkadaşlar ;

Çok iddalı bir site geliyor.. Sitenin açılmasına 11 gün var fakat şimdiden 32,650 kişi siteye kayıt oldu bile..

Site ; 29.01.2017 Tarihinde açılacaktır.

Site ; REvshare, Hyip, Ptc, Luna Mining sitesi olacağa benziyor. Yani karışık.

Site açılana kadar kayıt olursanız 10$ bonus kazanıyorsunuz ve site açıldıktan sonra site içinde bu parayı kullanabileceksiniz.

Siteden minimum çekme 1$ ve aşağıdaki yerlere ödeme yapıyor.

Payza, Perfect Money, Bitcoin, SolidTrustPay, Payeer, AdvCash, Okpay, LunaWallet

Site açıldıktan sonra herşey netleşecek ve detaylı bilgileri yani neyi nasıl yapacağımızı sizlere aktaracağım.

Benimle birlikte kazanmak isterseniz referansımdan kayıt olabilirsiniz.

https://www.bitluna.org/?r=Clixus

Jerome_Allen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar şu an Revshare, PTC site karışımları site arasında en popüler olan site konumunda.

2 ay içinde site 130.000 üye sayısına yükseldi.

Sitede Trivian Oyun Botu ile para kazanma sistemi de var. Ben de PTC siteleri içinde ilk kez gördüm bunu ve 1 günde 2$ kazanabildim. Tabii soru cevaplarını en hızlı şekilde ilk cevaplayan kazanıyor. Genelde 0.001 ve 0.002 0.005$ gibi para veriyor fakat arada 1$+ ödüllü sorular da çıkıyor.

- Ödeme konusunda hiç bir sıkıntı yok 1.18 $ ve 1.98 $'lık çekim yaptım Payeer hesabıma anında yatırdılar.

Benimle birlikte kazanmak isterseniz referansımdan kayıt olabilirsiniz.

https://www.bitluna.org/?r=Clixus

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5