İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

biyografi db si -mssql-mysql-mdb

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LuGeLaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet yep yeni bir db daha.

Türk ve yabancı karışık olmak üzere 2330 kayıtlık bir biyografi db si.

Fiyatı 150 ytldir.

İlgilenenler pm atsın lütfen ;)

D

deja-vu

Misafir
150 cok
yazıyosunuz kodları yaz adresı basla dl ye ındır sat keyfe bak forumlarıda dl ye baslıycaklar yakında :)

008

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hek olcanı sanmam ben php ile sayfanın html kodlarından istedigim datayı çekebiliyorum.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
basit bir döviz kuru scripti ile tüm veriler çekilebilir, yeterki id'ye bağlı ve harvest için düzenli bir sayfa olsun.

döviz kuru scriptinde tcmb adresi yerine site.com/uy.asp?id=1 yazar ve işlemi döngüye sokar ve çekilecek veri kısmını buna göre ayarlarsanız ki gerisi php ve asp bilgisidir. sizde istediğiniz db'yi çekebilirsiniz.

LuGeLaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu dışına çıkmayalım lütfen .
diğer mesajlarınızı yeni konu açarak paylaşabilirsiniz.;)

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PR4, 4.200 tekilli sitede belirli bi süre reklam karşılığında verirsen anlaşalım

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim kastettiğim, bir başka sitenin içeriğinin kopyalanması. Ne kadar emek verirseniz verin, bu sitenin kendi içeriğidir. Bu şeye benziyor. İbrahim tatlısesin yazdığı bir şarkıyı ve bestesini alıyorsunuz. Stüdyoda sıfırdan söylüyorsunuz. Görünüşte %100 emek sizin ama hammadde sizin olmadığı için bunda hak iddia edemezsiniz. Durumu admin ve diğer moderatörlere bildiriyorum. Gerekli işlemi onlar yaparsa bu yazdıklarımıda sileriz.

Kolay gelsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5