İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Biyografi sitesi yaptiracagim, teklifleri bekliyorum

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Bir tanidigim icin biyografi sitesi yaptiracagim.
Site bittiginde kendisinin de makale, haber vb ekleyebilmesini istiyorum. Kendisi internet kodlamasi konusunda bilgili degil, ancak veri girisi yapabilir.
Sitede kisinin eserleri, hayati vb... konular yer alacak.

Bu sekilde yapilmis ornek siteler varmi?
Boyle bir site icin hangi arayuz kullanimi tercih edilmeli (wordpress ??? vb...)
Boyle bir sitenin yapimi icin teklif vermek isteyenler olursa lutfen yazin.

Not:
Lutfen sizin butceniz ne kadar gibi mesajlar atmayiniz.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sizin bütçeniz çok :D

istediğin özellikleri tam olarak yazarsan yazabilirm bişiler. ona görede bir fiyat soylerim sana adminim

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
dsgnr' Alıntı:
sizin bütçeniz çok :D

istediğin özellikleri tam olarak yazarsan yazabilirm bişiler. ona görede bir fiyat soylerim sana adminim

Ozellik derken, ne istiyorsun?
Daha onceden biyografi sitesi yapmis ve az soru soracak, kisiler tercihimdir.

F

fatihhk

Misafir
Veri girişi ne düzeyde olacak? Çokmu yoğun? Yoksa mesela ayda bir vs. mi?
Görünüm olarak nasıl birşey isteniyor?Çok profesyonel mi orta ayarmı?

Bende diğer gibi bütçenizi sormak istiyorum.Çünkü yapılacak iş tamamen bütçe ile alakalı ;)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
http://www.biyografi.net/ bu site cok kapsamlı yapmış buda google için içerik zenginliği var yanai sadece sanatcı degilde farklı kategorilerde yapaılırsa proje cok hoş olur.. bence bu siteyi incele derim içerik ve site ile igili düşünce

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Veri girisi en fazla gunde 1 kez olur sanirim, kisiye bagli.

Gorunum olarak pembe ve mor agirlikli, sag click e izin vermeyen, acilinca
mehter marsi calan bir site istiyorum... :( Ya biyografi sitesi nasil olursa iste oyle bir site, madde madde sitenin nasil olacagini yazsam zaten ben yaparim siteyi... Ben sizin bu konudaki bilginizi (know-how) ve tasarim gucunuzu kullanmak istiyorum...

Site ticari amacla yapilmamaktadir, kisinin kendisini ve eserlerini/kitaplarini tanitmak amaci ile yapilacaktir.

Siz ne kadara ne isi yapacaginizi yazin secim yapmak bana kalsin.

Birkac teklif detaylari ile birlikte ozelime ulasti. Gayet detayli ve guzel bilgiler ile birlikte daha onceden yapilmis biyografi sitesi adresi de verilmis, tesekkurler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5