İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Biz kınıyoruz ya siz?

M

MeTeHaN83

Misafir
sana bol şans dilerim.umarım iş hayatında büyük başarılara ulaşırsın..bence senin fikrine sahip olmayanlara daha ılımlı yaklaşıp ikna yolları aramalısın.neyse.bence bu konu fazla uzadı.yolun açık olsun..topik kapanmıştır :) herkes uykuya :)

R

RaLLy_Live

Misafir
Bizim için turkticaret ufak cunku komsumuz olur. ;) Genel olarak yurt dısı calısıyoruz. Evet haklısın fakat ben burda ufak bir bilgilendirme yapmak isterken bizi yanlıs anlayan 1 kac kişi cıktı Elbetteki onların görüsüne saygımız sonsuz ancak sahsi bir dalasma olunca olanlar oldu.

Belirttiğimiz gibi her konuda herkese yardım etmek bizim için memnuyettir + özel bir sorunu olan varsa icq numaramız mevcuttur.Bosu bosuna bu tarz dalasmalar ile ziyaretcileri rahatsız etmeye hakkın yok

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5