İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Biz kınıyoruz ya siz?

R

RaLLy_Live

Misafir
Biz kınıyoruz ya siz? Hepimizin bildiği gibi En kaliteli toplist denildiği zaman aklımıza hemen iyinet,webservis,zirve100 gelir.

Ancak bu toplistler oldukca kaliteli ve verdikleri hizmet iyi olmasına ragmen son zamanlarda yaptıkları reklam olayını acıkcası haksız bir reklam kısacası diğer sitelerin uzerlerinden para kazanıyorlar şeklinde yorumluyoruz.Webmasterların sitelerinde bu toplistlere ait kodları bu tarz bir reklam uygulaması doğru bulmuyoruz.Bize göre reklam anlayısı bu değildir.

www.REKLAMPARKI.COM E-reklam ı gercek anlamda tanıtan ilk firma.

M

MeTeHaN83

Misafir
Eveeeeeeeeeeeeet.Valla bende kınıyorum ama seni :)
Hem iyineti kötülüyon hem kendi reklamını yapmaya çalışıyon.hemide iyinetin forumunda.hemide milleti sırtınızdan para kazanıyor diye galyana getirmeye çalışarak.bence reklamını forumlara yazarak yapmaya çalışacak kadar düşmüşsen,vede bunu başkalarını kötüleyerek yapıyorsan zerreeeee kadar güven kazanamazsın.gerçi reklamın iyisi kötüsü olmazmış derler ama ben bu lafa katılmam.neyse yaaa banane.hadi kolay gele :)

R

RaLLy_Live

Misafir
Elbetteki reklam olmadan olmaz.Ancak bu tarz uygulama olayı bize göre yanlıs.Sizin bannrınız zaten uye olan sitelerde var dolayısıyla bannerınızı tıkladıktan sonra sizn sitenize giriyor.Sitenizde reklam alanlarına önem vererek bu işi yaparsanız daha faydalı olur.Biz ve bizim gibileri sizin sitenize üye olarak zaten size bu konuda destek oluyoruz.Ben kendi sitemde nden bir baskasının sitesinin reklamını yapayım.Bize bu olay sacma geliyo.

Bizim burda kimseyi kötülediğimiz yok.Sen ve senin gibi kişiler amator düşündüğü için böyle.Yoksa Hepimizin bildiği gibi En kaliteli toplist denildiği zaman aklımıza hemen iyinet,webservis,zirve100 gelir. bunu yazmadık.

Eveeeeeeeeeeeeet.Valla bende kınıyorum ama seni :)
Hem iyineti kötülüyon hem kendi reklamını yapmaya çalışıyon.hemide iyinetin forumunda.hemide milleti sırtınızdan para kazanıyor diye galyana getirmeye çalışarak.bence reklamını forumlara yazarak yapmaya çalışacak kadar düşmüşsen,vede bunu başkalarını kötüleyerek yapıyorsan zerreeeee kadar güven kazanamazsın.gerçi reklamın iyisi kötüsü olmazmış derler ama ben bu lafa katılmam.neyse yaaa banane.hadi kolay gele :)

M

MeTeHaN83

Misafir
geçengün baktım iyinete.10 dakka önce bakmıştım yeni yazılan bişi yoktu.10 dakka sonra baktım.aboooooo.10 yeni topik.meğerse RaLLy_Live ayrı ayrı topikler açarak sitelerinin reklamını döşemiş :) bumu senin profesonelliğin :)
tabee bizim admin 5 dakka sonra yok etmiş hepsini.neyse saadete gelem.bu kadar celallenmene bi anlam veremiyorum.memnun değilsen kapı orada.isteyen sitesinede üye sitelerede istediği reklamı koyar.zaten bunu kabullenerek üye olunuyor.işine gelmezse üyeliğini iptal et veya 88_31 lik banneri kaldırıver.bu işin etiği senden mi sorulacak.yok ben reklam konusunda iyişeyler yapacam dersen bu yol yanlış yol.hemen geri dön.çamur atarak reklam yapmak türkiyede tutulan bişi.eferim sana.kabiliyet var :)

R

RaLLy_Live

Misafir
Karsımıza yine bir amatör arkdasımız cıktı.Herhalde kodu cıkarılır.Asagıdakini ii oku oke.

Tek bir cümle aslında bizi anlatabilir:
Sizin için canla başla çalışan insanlar...
Yeterli değil mi?
Yetmez diyorsanız,
daha fazla bilgi için sitemizi gezmeye başlayabilirsiniz...

REKLAMPARKI TARİHÇE

Reklamparkı, 09.05.1999 yılında kurulmuş olup 09.01.2003 yılında yayın hayatına
"REKLAMPARKI Elektronik Bilgi İletişim Hizmetleri ve Reklamcılık." adı altında
reklam ve tanıtım konularında danışmanlık yapmak üzere Ömer BOSTANCI ve Özer ÖNER tarafından kuruldu. Firmalara ve markalara tam hizmet ajansı olarak destek veren şirketin, 1999 yılında kendi baskı tesisini faaliyete geçirmesiyle
hizmet yelpazesi genişlemiş oldu. Ajans, daha dinamik ve kurumsal bir yapıya
bürünerek kendi tescilli markası olan "REKLAMPARKI" ismiyle faaliyetine devam
etmek üzere stratejik bir değişiklik yaptı. Günün gelişen ve değişen pazarlama
iletişimi kavramlarını yakından takip etmek ve hizmet verdiği markalara bu
değişiklikleri aktarmak amacıyla yenilenen REKLAMPARKI; tamamen müşteri
odaklı, genel kalite prensiplerini savunan ve uygulayan bir kimliğe büründü.

Referanslarımızdan bazıları

www.kontor.com.tr
www.roche.com
www.turkticaret.net
www.kilavuz.net
www.voipmax.com
www.abdyesilkart.com
www.expressdvd.com
www.olayfm.com.tr

ve dahası

oke

M

MeTeHaN83

Misafir
vay beee.o zaman ne demek bu koskocamaaan reklam sitesi şirketi holdingi patronu vsss. iyinette reklam dileniyor :)
sen biliyon bu işi.ben konuştukça reklamını daha iyi yapıyon.adam uzman yaw :)))
site admininden ricam arkadaşın derdini dinleyiversinde bir derman bulsun.çok dertliii garibim.

painkiller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeşim iyi hoş güzel de sitenizi yapmışınız portal kısmı kurmuşsunuz çok güzel php-nuke kurmuşsunuz da neden bunu yaptıktan sonra alta anadolu tasarım logosu koyuyorsunuz
bunu yapmayı buradaki herkes biliyor
bırak php-nuke yazsın
sanki kendiniz yaptınız koca portal sistemini
zaten open source php-nuke neden hala çalmaya çalışıyorsunuz?
çalma alışkanlığı var sanırım sizlerde

Z

zipNetwork

Misafir
Kesinlikle reklam hususunu bende kınıyorum hani sitemizdeki bannera tıklanıp girilio zaten siteere fakat bide bizim sitelerimizin üstünden reklam yapılması kesinlikle ayıp. Ama şimdi çıkıp desemki hep beraber kaldıralım bannerları cezalandıralım bu adamları kimsenin kabul ediceğini sanmıyorum. Onun için haybeye kınamanın anlamı YOK:....

R

RaLLy_Live

Misafir
MeTeHaN83' Alıntı:
vay beee.o zaman ne demek bu koskocamaaan reklam sitesi şirketi holdingi patronu vsss. iyinette reklam dileniyor :)
sen biliyon bu işi.ben konuştukça reklamını daha iyi yapıyon.adam uzman yaw :)))
site admininden ricam arkadaşın derdini dinleyiversinde bir derman bulsun.çok dertliii garibim.

Arkadasım sen sanırım anlama özürlüsün veya öylesin.Kendi capında gelin güvey olan bir kişisin + iyi net forumunun yalağı.

Php -nuke konusuna gelince ne güzel nuke olduğunu biliyorsun Sitenin altında nuke yazmıs yazmamıs farketmez bizim için sitemizin portal ını soranlara da zaten ücretsiz script olan nukedir diyoruz.

Bilgilerinize.

C

CaptureManiac

Misafir
sitemde kendi kontrolüm dışında reklamların gözükmesi hoş değil tabi ki.
ama yine de bu çelişkiyi rally_live yerine özgün bir site sahibinin sunmasını tercih ederdim.

M

MeTeHaN83

Misafir
sende gerizekalısın galiba reklam dilenen yaratık.
yazdıklarımı anlayamıyorsun galiba.o kadar reklam yaptın.onları admin silince şimdide kendince bende böyle reklam yaparım dedin.iyinet eleştiri bölümü var.oraya yaz o zaman.vede reklam dilenmeden.o zaman iyiniyetini anlayalım.yokkk sen napıyosun.iyi reklamı biz yaparız.biz şirketiz holdingiz.iyineti kınıyorum felan filan.bir insan bu kadarmı düşer yaw.bir defa senin amacın üzüm yemek değil.profesyonel biri olsan uslubunda yaklaşımında farklı olurdu.şimdi sen konuyu uzatır durursun.neden.çünkü sana malzeme verdik.durmadan reklamını yap dur bakem.bi defa önce kulandığın kelimeleri iyi seç.seviyenin sığlığını belli etme bari.

M

MeTeHaN83

Misafir
site adminine sesleniyorum.artık bu konu fazla tatsızlaşmadan bikaç kelime edip konuyu senin kapatman lazım diye düşünüyorum.

R

RaLLy_Live

Misafir
Bir insan bu kadar lamer bu kadar yalak olamaz..Biz burda reklam dilenmiyoruz ... Dikkatini cekerim actığım konu neresi.
Webmaster Genel
Webmasterlar icin genel tartisma, fikir alisveris forumu

Haaddini konusmaların ile bastan sacmalayan ve kendini kucuk düsüren biri varsa o da sensin Forumun yalağı...

Bilgi paylastıkca artar.Biz burda reklam dilenmiyoruz.Reklamcılığın ne demek olduğunu acıklamaya calısıyoruz.Anlama özürlü.Sitemizi incele daha ii bilgi edin..

M

MeTeHaN83

Misafir
sen bir doktora görün arkadaşım.hemide acilen.sakın geciktirme haa :)
valla kronikleşir sonra tedavide olamazsın :)sen bu kadar agresifsen ve birden kendinden geçiyorsan senden bişi çıkmaz.burdan git başka bi foruma.oradada reklamını yap.sen napıyon denirse onlarada laf yetiştir.laf yetiştirirken gene reklamını yap.senin iş hayatın böle geçer.senin seviyene inemeyeceğim.kusura bakma.

R

RaLLy_Live

Misafir
Bu kadar olur bu kadar ;) Bence sende biraz internet hakkında bilgi sahibi ol.Bu tarz işler yaparak kendini üst seviyelere cıkaramazsın.Benim seviyeme gelemezsin gelmen için 1 ton ekmek yemen gerekli zATEN.Evet Doktora gözükmesi gereken biri varsa o da sen.Git güzelce de Anlamada zorluklara yasıyorum.Kapasitem almıyo falan de.İstersen Doktor arkdaslarımız var yardımcı olurlar.Bizim işim burda reklam değil .Bilgi ve bilgilendirmek.

Yoksa sitemize ve sitelerimize Dunyanın her yerinden girişler oluyo..

Büyüde gel Cocuk Büyüde gel ;))

Çalış azim et seninde olur.

B

burak

Misafir
MeTeHaN83 ve RaLLy_Live, bu forumu okuyan biri olarak benim gozumde ikinizde farksizsiniz, cunku ikinizde foruma yazmayi bilmiyorsunuz.
Forumdaki seviyenizi dusurerek sadece kendinize zarar veriyorsunuz.

M

MeTeHaN83

Misafir
Sen ne kadar zavallı bir yaratıksın yaa.profesyonel geçinen adama bak.seviyesiz, ağzı bozuk, ne yaptığını bilmeyen, hala açmış olduğu ve kapatılan 10 topiğe açıklama getiremeyen,zavallı biri.. git sahibine sana bi kuduz aşısı yaptırsın.kulubene dön.rahatça uyu.kendini bu kadar fazla germe yaw.sende çok çalışıyon.mesain gece 12 lere kadar uzamış bakıyorum.

R

RaLLy_Live

Misafir
E kolay değil yeri gelir sabahlanır.İş hayatı bu.Burak sana hak veriyorum.Ancak bazı kendini bilmez kişiler Tarafımıza ağzı bozuk dediği halde asıl bozukluğu ve Acılan Topic in farklı bir anlam tasımasına sebebiyet vermiştir.

Biz sadece bu acılan topic hakkında fikir beklerken bu gibi kişiler baskalarına laf atarak kendilerini ön plana cıkarmaya calıssalarda Bu işi gercek anlamda yapan kişilere iletmek istediğimiz mesaj ulasmıstır.

Baskalarını tarafında konunun yon edğiştirmesinden dolayı Ziyaretci arkdaslarımız kusura bakmasınlar.Bu gibi arkdaslar sadece oraya buraya laf yetistirerek.Gördün mü bak rally_live a lafı soktum gibi dusuncelre kapılsalarda yanılıyorlar. Amatör ruh her zaman amatör olur ve işi kaliteli yapan kişileri kıskandıkları için bu tarz satasmalar olur.Daha öncede belirttiğimiz gibi biz toplistleri karalamıyoruz sadece Reklam anlayısı bize ters geldi.OLAY budur.

Bizi bilen yaptığımız işleri bilir ve her konuda herkese elimizden geldiği kadarıyla yardım ediyoruz.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Rally sizler internete çok siteler kazandırmış bir gruptan çıktınız. Türkticaret.net kadrosundan gelen senin böyle bir seviyeye inebileceğini düşünemezdim. ve işin ilginç yanı senden daha küçük biriyle ağız dalaşı yapıyosun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5