İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bize çamur atanlara

haydihost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok yakında çok büyük bi kampanya ile gelicez

sadece bekleyin diyorum ve ucuz hosting kötü diye bişey yok kesinlikle
ama yok ben illa fazla para da ödemek isterim diyen varsa aranıda oda olur fazla parasınıda alırız :)
saygılarımla
www.haydihost.com

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
besturk.net' Alıntı:
kardeşim sen hiç prof. hizmet veren birinin gelip foruma böyle bi yazı yazdığını gördün mü?

insanın kendini savunması kötü bir şeymi ? Yada cok iyilerin kendilerini savunmasına gerek yokmu , yalan dolana..

haydihost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
crawler' Alıntı:
insanın kendini savunması kötü bir şeymi ? Yada cok iyilerin kendilerini savunmasına gerek yokmu , yalan dolana..

Tabiki kötü değil ama bunu anlamak lazım daha doğrusu profesyonellik nedir onun manasını bilmek lazım

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
<meta name="keywords" content="web hosting, asp hosting, ucuz web hosting, turk web hosting, Webhosting, web hosting, hosting, web hosting provider, email hosting, domain hosting, domain registration hosting, free web hosting, web hosting service, cheap web hosting, asp hosting, image hosting, cheap hosting, dedicated hosting, ecommerce hosting, provider hosting, reseller hosting, cheap internet hosting, server hosting, free image hosting, web hosting company, affordable web hosting, business web hosting, frontpage hosting, free hosting, domain name hosting, virtual hosting, domain web hosting, ftp hosting, php hosting, linux hosting, absürt web hosting, dedicated web hosting, managed hosting, hosting company, shared hosting, web hosting solution, business hosting, mysql hosting, linux web hosting, secure hosting, hosting canada, professional hosting, internet service provider hosting, services hosting, web site hosting directory, cheap web hosting package, ecommerce web hosting">
<meta name="description" content="web hosting, asp hosting, ucuz web hosting, turk web hosting, Webhosting, web hosting, hosting, web hosting provider, email hosting, domain hosting, domain registration hosting, free web hosting, web hosting service, cheap web hosting, asp hosting, image hosting, cheap hosting, dedicated hosting, ecommerce hosting, provider hosting, reseller hosting, cheap internet hosting, server hosting, free image hosting, web hosting company, affordable web hosting, business web hosting, frontpage hosting, free hosting, domain name hosting, virtual hosting, domain web hosting, ftp hosting, php hosting, linux hosting, absürt web hosting, dedicated web hosting, managed hosting, hosting company, shared hosting, web hosting solution, business hosting, mysql hosting, linux web hosting, secure hosting, hosting canada, professional hosting, internet service provider hosting, services hosting, web site hosting directory, cheap web hosting package, ecommerce web hosting">
<title>web hosting, asp hosting, ucuz web hosting, turk web hosting, Webhosting, web hosting, hosting, web hosting provider, email hosting, domain hosting, domain registration hosting, free web hosting, web hosting service, cheap web hosting, asp hosting, image hosting, cheap hosting, dedicated hosting, ecommerce hosting, provider hosting, reseller hosting, cheap internet hosting, server hosting, free image hosting, web hosting company, affordable web hosting, business web hosting, frontpage hosting, free hosting, domain name hosting, virtual hosting, domain web hosting, ftp hosting, php hosting, linux hosting, absürt web hosting, dedicated web hosting, managed hosting, hosting company, shared hosting, web hosting solution, business hosting, mysql hosting, linux web hosting, secure hosting, hosting canada, professional hosting, internet service provider hosting, services hosting, web site hosting directory, cheap web hosting package, ecommerce web hosting</title>

Sorunu görebildin mi???

comma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeniwebmaster' Alıntı:
ya işte aylık anlık hız transferi tam olarak neresini anlamadın ? :D

O zaman anladığımı söyleyeyim. "Haydihost dünyanın en hızlı hosting firmasıdır." Çıkan anlam bu? Doğru mu anlamışım?

forumkeyfi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba sağlamış oldugunuz host hakkında yorum yapmak yanlış olur ama profum demen ve bu tarz konuşmalarda bulunan profesyonel birisine yakışacak konuşmalar değil daha çok bir çocuğun konuşmalarına benziyor ( benim düşüncem )

M

mcanli

Misafir
astraler' Alıntı:
<meta name="keywords" content="web hosting, asp hosting, ucuz web hosting, turk web hosting, Webhosting, web hosting, hosting, web hosting provider, email hosting, domain hosting, domain registration hosting, .............................................

Sorunu görebildin mi???

Ben de göremedim. :D

S

SoruForum.Com

Misafir
ahauahaau walla hosting işine yakında tinercilerde başlıcak bole giderse üç beş kuruş para kazanmak için milletin canını yakmaya değmez.. ahauaahau

G

guajira

Misafir
Valla ben profesyonel bi hosting sitesinde bulunan adsense reklamına taktım. Bi insan neden müşterisini başka siteye yolasınki?

M

mcanli

Misafir
astraler' Alıntı:
Yaw yapmayın arkadaşlar, bu kadar title si olan bir sitenin google dan banlanma şansı sizce nedir???

Kulladığım " :D " ne manaya gelmektedir bir düşün istersen.
İlla herşeyi açık açık yazmak mı gerekiyor?

haydihost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
guajira' Alıntı:
Valla ben profesyonel bi hosting sitesinde bulunan adsense reklamına taktım. Bi insan neden müşterisini başka siteye yolasınki?

biraz daha düşünürsen anlarsın amaç para kazanmak değil global düşünün arkadaşım

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
besturk.net' Alıntı:
kardeşim sen hiç prof. hizmet veren birinin gelip foruma böyle bi yazı yazdığını gördün mü?

SANA CEVAB VERİYİM arkadaşım.

1. Forumlara yazan kaliteli hosting firmaları var.
2. Burası Webmasteler forumları buraya konu açmıcanda nereye acıcaksın?
3. Forumda olmaz diyorsunda neden hosting konuları barınıyor?

NOT : YANLIŞ ANLAMA HAYDİHOST.COM 'dan hostingim barınıyor diye demiyorum ama bu gerçek ;)

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
OnurSqL' Alıntı:
o nasil oluyor simdi ben sana burdan camur atsam sen kapatacakmisin herseyi..müsterileride ortada birakacaksin öyle mi :)

Arkadaşım bu yüzden arkadaşlar ve böyle gereksiz yorumlar yaparak bu forumu terkeden oldu bu yetmezmi ?

Bizler herkeze böyle ukalaca ve gereksiz yorumlar yaptıkca bi forumda hiç kimse barınmaz diye düşünüyorum.

Bazılarımız var msnede ne kadar iyi nekadar daha yakın duyuruyor sana ama bu forumda tanımıyoruz rumuzu ne bilmiyoruz seni yorumluyor kötülüyor.. Bu forumda bunlarda oluyor. diye düşünüyorum..

HOCAM BURASI WEBMASTERLER FORUMU VE BURADA HOSTİNG REKLAMLARINA ALIŞMAMIZ LAZIM HER HOSTİNG TANITIMI YAPILDIĞINDA BU İYİ DEĞİL BU KÖTÜ FORUMDA NE İŞİ VAR DİYEMEYİZ

OZAMN WEB SİTELERİNDE REKLAMI OLAN HOSTİNGLERDENDE ALINMAMALI GİDELİM MYNET GİBİ HOSTİNG FİRMALARINA BUMU EN DÜRÜST HOSTİNG SİZCE?

S

SempatiX

Misafir
İşte eziqler ittifakı :D

Arkadaşım makinan Ev1 da (http://www.whois.sc/207.44.152.58)
Nasılda gelip hız konusunda herkese kafa tutuyorsun... Ev1 kötü değil kabul ediyorum ama sonuç olarak ABD de... Türkiye'den dandik bir makina sana kafa tutar hızda neyin hesabını yapıyorsun...

İki tane sitesi olan herkes hostingci oluyor iyi iş valla... Gel abi gel hosting e gel ... Adana hostingi bunlar... Üç kilo bir milyon :D

- Hakan abi host işinde iyi para varmış bizde girelim mi ne yapalım ?
- He gurban, az dur 15 kilo daha karpuz satak parası çıkar o bilgisayar mıdır nedir onun
- Abi dedicated onun adı, sitede öyle yazıyordu :D
- La tamam işte o dediğinde nalırız ayıp ediyon, sen paradan haber ver :p

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
reklam yapilmasin demedi kimse. kahvehane odasindan belge gosterip koklu kurulusum yapilmasin, ya da daha dun ortaya cikip bugun bu isi en iyi ben biliyorum ustume yok profesyonelim kralim demesin. arkadasim canim cigerim diye konusan bir profesyonel is insani ben tanimadim. konusmayi bir ogrenin de ondan sonra foruma yazi yazin.

T

tahtakale

Misafir
haydihoşt arkadaşa profesyonel hayatında başarılar dileriz...

-HDM Şirketler Gurubu-

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi