İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bize çamur atanlara

haydihost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Angelo' Alıntı:
reklam yapilmasin demedi kimse. kahvehane odasindan belge gosterip koklu kurulusum yapilmasin, ya da daha dun ortaya cikip bugun bu isi en iyi ben biliyorum ustume yok profesyonelim kralim demesin. arkadasim canim cigerim diye konusan bir profesyonel is insani ben tanimadim. konusmayi bir ogrenin de ondan sonra foruma yazi yazin.

ben kralım demedim konuşma tarzımızı beğenmediyseniz de oda sizin sorununuz konuşmaz olur bitersiniz
+ karpuzcu kardeş sen karpuzunu satmaya bak ok mi ondan sonra başkalarına dil uzat

haydihost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tahtakale' Alıntı:
haydihoşt arkadaşa profesyonel hayatında başarılar dileriz...

-HDM Şirketler Gurubu-

teşekkürlerde haydihoşt değil haydihost ama yinede teşekkürler

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
hangi oda, oturma odasi mi? konusmaz olacagim bundan sonra tamam haydi host.

haydihost' Alıntı:
ben kralım demedim konuşma tarzımızı beğenmediyseniz de oda sizin sorununuz konuşmaz olur bitersiniz

haydihost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
utanmaz adam

VazgectimSenden' Alıntı:
ben tek bir kelime kullanacağım.....

Yazık....

ya senin kadar dengesiz birini görmedim utanmadan hala yazabiliyormusun ne yüzsüz bişeymişsin sen yaaa ben şuan bunları yazarken utanıyorum utanmadan bana çamur attın tanımadan etmeden halada yazıyosun öylemi yazıklar olsun sana başka bişey demiyorum sana...........
anlayana ama nerdeeeee

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
la la la.. gereksiz polemik herkez kendi ekmegine baksın bu tur polemiklerle hic biriniz bi yere varamazsiniz.

M

M@latyæsporlu

Misafir
haydihost' Alıntı:
sadece bekleyin diyorum ve ucuz hosting kötü diye bişey yok kesinlikle
ama yok ben illa fazla para da ödemek isterim diyen varsa aranıda oda olur fazla parasınıda alırız :)
saygılarımla
www.haydihost.com

haha sen süper bi adammışsın yav :D sevdim seni harbi çocuksun :p

F

F1R4T

Misafir
mavilim in yaptığı tesekkur.net daha guzeldi bundan. Şirket olmayan şirketlerden misiniz sizde? Vergi numarası falan birşeyler varsa alabilir miyim? Bir kontrol ettirmek istiyorum gerçekten şirket olup olmadığınızı. Ona göre yasal işlemleri başlatalım. Sizin gibiler adam gibilerin ekmeğine taş koyuyor yoksa. İnşallah vardır vergi numaran falanda bende uğraşmak zorunda kalmam.Temizleyecem teker teker şirket olmayan şirketleri yeminim olsun.

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haydihost' Alıntı:
ya senin kadar dengesiz birini görmedim utanmadan hala yazabiliyormusun ne yüzsüz bişeymişsin sen yaaa ben şuan bunları yazarken utanıyorum utanmadan bana çamur attın tanımadan etmeden halada yazıyosun öylemi yazıklar olsun sana başka bişey demiyorum sana...........
anlayana ama nerdeeeee

rica edicem yazmayın artık şu foruma... yazdıklarınıza bir göz atın lütfen... yani battıkça battınız yetmedi mi?

haydihost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
VazgectimSenden' Alıntı:
rica edicem yazmayın artık şu foruma... yazdıklarınıza bir göz atın lütfen... yani battıkça battınız yetmedi mi?

sanamı sorucam yazıp yazmayacağımı terbiyesiz insan sen millette çalışmadan çamur atarken bunu kendine sordunmu acaba ben bu foruma yazabilirmiyim diye ......

A

AtaCan

Misafir
.....

haydihost' Alıntı:
sanamı sorucam yazıp yazmayacağımı terbiyesiz insan sen millette çalışmadan çamur atarken bunu kendine sordunmu acaba ben bu foruma yazabilirmiyim diye ......

Slm haydihost kardeşim ,söylenen ters laflar, iftiralar veya sence öyle olmayan görüşler hayat boyu karşına çıkacaktır böyle bir durumda sakin olman gerekli .

Firma isen yolun açık olsun , değilsen firma olmak için çabala. Bakın yaptığın iş kötü değil , ancak güvenli olmak şart , çok insan tanıyorum böyle bir işle ilgileniyor ama 16-18 yaş grubu evinde yapıyor..

Neyse ufak bir örnek vereyim , bir arkadaş forumlara hosting tanıtımı yapmış , ama bir kelimede ufak bi yanlış yazım yapmış ve böyle bir ufak eleştiri geldi işte yanlış yazılmış vs. gibi hemen özür diledi , yanlış anlaşılmaya sebep olduğumuzdan dolayı diye , bir başka arkadaşta fiyatlar fahiş dedi tekrar terbiyesini bozmadan afedersiniz diyip nedenini sordu , oda fiyatları aylık sanıyormuş:) yani anlatabilmişimdir herhalde , bu arkadaş şöyle deseydi iyimiydi ? : ne fahişi ya sen fahiş ücret görmemişsin , konuşma bilip bilmeden , ordan konuşması kolay bilmiyosun bari hiç sesini çıkarma , kapa çeneni bir dahada foruma yazma .... gibi ne dersin hoş olmazdı değilmi??

Ben 20 yaşındayım belki büyüğünüm belki küçüğün , ama şunu söyliyim beni neyin olarak görürsen , abin , kardeşin , arkadaşın vs. Bunu unutma , Kalp kırmak kolaydır önemli olan gönül kazanmaktır.

Saygı ve sevgilerimle....

haydihost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AtaCan' Alıntı:
Slm haydihost kardeşim ,söylenen ters laflar, iftiralar veya sence öyle olmayan görüşler hayat boyu karşına çıkacaktır böyle bir durumda sakin olman gerekli .

Firma isen yolun açık olsun , değilsen firma olmak için çabala. Bakın yaptığın iş kötü değil , ancak güvenli olmak şart , çok insan tanıyorum böyle bir işle ilgileniyor ama 16-18 yaş grubu evinde yapıyor..

Neyse ufak bir örnek vereyim , bir arkadaş forumlara hosting tanıtımı yapmış , ama bir kelimede ufak bi yanlış yazım yapmış ve böyle bir ufak eleştiri geldi işte yanlış yazılmış vs. gibi hemen özür diledi , yanlış anlaşılmaya sebep olduğumuzdan dolayı diye , bir başka arkadaşta fiyatlar fahiş dedi tekrar terbiyesini bozmadan afedersiniz diyip nedenini sordu , oda fiyatları aylık sanıyormuş:) yani anlatabilmişimdir herhalde , bu arkadaş şöyle deseydi iyimiydi ? : ne fahişi ya sen fahiş ücret görmemişsin , konuşma bilip bilmeden , ordan konuşması kolay bilmiyosun bari hiç sesini çıkarma , kapa çeneni bir dahada foruma yazma .... gibi ne dersin hoş olmazdı değilmi??

Ben 20 yaşındayım belki büyüğünüm belki küçüğün , ama şunu söyliyim beni neyin olarak görürsen , abin , kardeşin , arkadaşın vs. Bunu unutma , Kalp kırmak kolaydır önemli olan gönül kazanmaktır.

Saygı ve sevgilerimle....

teşekkür ederim atacan bilgilerin için çok sağol

B

bireysel.net

Misafir
tebrik ederim metin abi kim nederse desin 10 yıldır bu piyasadayım senin gibi host firması gormedim acık konusayım basarılar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi