İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bizim ülkedeki dangalak webmaster sayısı arttı

A

AqiA

Misafir
Ya hergün burada aynı şeyler konuşuluyor. Google sizin buraya yazmanızla bu adamları atmıyor. Birilerini bilgilendirmek adına yazıyorsanız liste yapın yazın.
Bence boşuna forum db'sini şişiriyorsunuz.
Hep bizim bu mantığımız yüzünden sponsorlar bitiyor zaten. Küüt şikayet ediyorlar. Adam'da bakıyor. Bu turkler hep boyle diyor. Kurunun yanında yaş'ta yanıyor. Sedo vardı. Ne oldu sedo'ya bitti gitti. 2 ay sonrada muhtemelen parking hizmetlerine son verecekler.
Belki akıllanmaya sedo'dan başlarız. Gerçi şahsım adına soylemek gerekirse ben çoktan akıllandımda...

A

AqiA

Misafir
Katılıyorum Winner.
Gidin şikayet edin. Sen buraya yazıyorsun ama adam okur, kaldırır. 2 gun sonra tekrar ekler. Her gun adamın sitesinimi kontrol edeceksin ?

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
korsan_cd' Alıntı:
"Bize Destek Olmak İsteyen Ziyaretçilerimiz lütfen Google Reklamlarına Tıklasın"

hay allahım ya :mad:

ya boşverin arkaşlar şikayeti falan, tıklayın anasını satayım, alabildiğine tıklayın. bakalım bir daha tık isteyebilek mi...

yemin ediyorum adamın adsense ine spam yapasım geldi.
aslında böle siteler gördüğümüz zaman buraya yazıp, ne kadar insan varsa birkaç gün süreyle spam yapmak lazım. ondan sonra bak bakalım bir daha destek falan isteyebiliyorlar mı...

W

Winner Gambler

Misafir
AqiA' Alıntı:
Katılıyorum Winner.
Gidin şikayet edin. Sen buraya yazıyorsun ama adam okur, kaldırır. 2 gun sonra tekrar ekler. Her gun adamın sitesinimi kontrol edeceksin ?

haklısın bindigimiz dalı kesmekte üstümüze yok...

bunun önünü almak zor...

neyse insanlar yaşayarak öğrensinler..

www.vegas7x24.com
www.poker7x24.com

M

M@latyæsporlu

Misafir
greencard.jpg

bu güzelmiş ama :)

şu var birde millet adsensenin farkını diğerlerinden ayırdedemiyor kitapyurduyla hostbulla bir tutuyor ondan böyle yazılar yazıyor..

K

korsan_cd

Misafir
Bana ne mi diyecegiz bu olanlara.

iyi herkez kapkaç yapsın biz öküzün trene baktığı gibi bakacağız öylemi.
bana ne mi diyecegiz.
Bu dangalakça yapılan olaylar yüzünden google un türkiyeye bakışı degişiyor,
bunları yapanlar anlık kazanç bekleyenler.bir kaç ay malı götüreyim sonra ne olursa olsun derdindeler.
onların yüzünden türkiyeye kapılar kapanıyor.

R

Radyoblue

Misafir
Ne diyosun ya,google in neden türkiye ye bakisi degissin,dünya devi bu,bu sedo gibi medo gibi kurunun yaninda yasida yakacak türden bir olay degil.Google devlet gibi firma,hic bir zaman konulara genel olarak yaklasmaz,kisisel yaklasir.Sedo yu hile yapanlar degil sikayet eden geri zekalilar bitirdi.

A

AqiA

Misafir
Turkiye'ye kolay kolay kapı kapanmaz. Ama siz boyle yaparsanız kapanır. Neden mi kapanır ?
Git site sahibine izah et. Durum boyle boyle de. Atılırsın de. Ha baktın seni iplemiyor şikayet edersin.
Ama sen büyük ihtimalle adama birşey soylemeden hatta google'a şikayet bile etmeden gelmiş burada duyuruyorsun. Sonra sedo bizi attı paramızı vermedi. Adsense'den atıldım paramı alamadım gibi başlıklar açılıyor. Şunu kafanıza sokun >
Her şikayet eden kişi birey'i değil, toplumu şikayet ediyor demektir. Özellikle'de aynı ülke'den, aynı dildeki siteler şikayet edilince durum kesinlikle böyle.
Şahsen ben "banane" diyorum. Bakın besturk.net mesela. Adsense tarafından kapının dışına atıldı. Bu forumda'da besturk'un adsense konusunda yaptığı herhangi bir hile konusu geçmedi. (Ben görmedim). Demekki neymiş :
Sen foruma yazmasanda bu kişiler adsense'den atılabiliyorlarmış.
Bilmem anlatabildim mi?

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
besturk lafı geçmişken adminini tanımıyom burada çağrı olsun bizim siteyi indexlemeyi keserse bide eski indexlediklerini silerse sevinirim bıktım artık

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaşlar burda resmen bu heriflerin reklamını yapıyoruz. Burda yazdıklarımızı google okuyup adamın sitesini kapatıcak değil ya. Adamlara bide bu konunun görüntülendiği kadar hit yolluyoruz. Adamlara iyilik yapıyoruz. Madem rahatsız oluyosunuz google şikayet edin, gerçi ben onada karşıyım ama... En iyisi bırakalım google gerekeni yapsın. Zaten merakta etmeyin google da bok gibi para var. 3-5 kuruş için koskoca ülkeyide banlamaz...

R

Radyoblue

Misafir
haymac besturk evet biraz fazla oldu,kimseye sormadan milletin sitesini indexliyor,valla bildigim kadariyla bir cok webmaster bundan rahatsiz.Milletin üstünden hit kazaniyor.Terbiyesizlik yapiyor.Bu besturk gibi heriflere sitesini ekleyenlerde kabahat,nerde ückagitcilik varsa orda bu gibi herifler var.

A

AqiA

Misafir
Anadolu' Alıntı:
Bestürk ne yaptı ki?_
Besturk asparagas sayfalara adsense ekledi. Ustunede "Aşşagıdaki reklamlara tıklayarak saç ekme konusunda bilgi alabilirsiniz" yazmış :D

R

rolfy

Misafir
arkadaşlar tıklayarak spam yaptığınız zaman google sizin ip'nizi ignore ediyor, kontrol panele giriş yaptığınız ip ile aynı çıkması durumda farklı şeyler de yapabilir o konuyu bilmiyorum ama ilk yazdığım şeyi google'a e-posta göndererek öğrendim

başkasının tıklamasıyla hesap silmiyorlar yani, belki eskiden yapmışlardır bilemeyeceğim.

M

M@latyæsporlu

Misafir
bilememde yani kendin tıklasanda anlamaz şimdi burda bi yöntem söyleyecem millet dadanacak neyse boşverin :p

R

rolfy

Misafir
@malatyasporlu
proxy diyeceksen eğer proxy'nin ipsi anlaşılıyor arkadaşım

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence bu kadar celallenemye gerek yok, dıye düşünüyorum herkes süper değil, muhtemelen adam farkında değil veya bılmıyordur boyle bir yasak olduğunu, kaldıkı ben de sıtemı ılk açtığımda boyle yazmıştım destek amacı ıle tıklayın dıye sonra sağolsun afrodızmalar uayrdı kaldırdım yazıyı,
herkes her şeyı bıelcek diyr bir şey yok adam şehır portalı gıbı bışı yapım şzaten gunde giren 20 - 30...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5