İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bizimalem.com Hakkinda

M

Merhaba

Misafir
Ya iste bence bu iste bir haksizlik var,sayacin sifirlanmasindan beri tam 1 saat gecti ve bu bizimalem.com sitesi 2200 tekil hiti devirdi arkadaslar.Bu site 1 saatde böyle deli gibi hit aliyo ondan sonra koyveriyo kendini.Nasi oluyo bu ya,bence bu iste bir is var.

M

Merhaba

Misafir
selam

Simdide sayac sifirlandiktan iki saat icerisinde olmus 3500 tekil hitte yaw neden kimse yorum yapmiyor,korkmayin kimse kimseyi yemez ya..size bu is mantikli geliyormu onu diyin bari.Neden gece ilk 1-2 saatde tüm gün yaptigi hitin nerdeyse yarisini yapiyor.Hayret ya

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu "iyinet ve forumlar ile ilgili" forumuna taşıyorum..

M

Merhaba

Misafir
Tasi tasida kimse okumasin,ben bilmiyorum sanki oraya yazmayi.

G

Gencturk.Net

Misafir
Sıfırlandıktan sonra tekiller de yeniden saymaya başlar. Ancak sonra bu ziyaretçiler tekil sayılmazlar ama çoğul olarak sayılmaya devam ederler. Yani Sıfırlanma sonrası tekil ziyaretcinin normalden yüksek olması bence olası. Sitenin hitine ve geri gelen veya o sitede sürekli kalan ziyaretci sayısına göre bu ilk "boost" daha belirgin olur. Hemen hile çanlarını çalmayın.

M

Merhaba

Misafir
Iyinet admininden de bir bilgi istiyorum sayin GencTurk.Net in bu aciklamasina katiliyormu acaba?

selamss

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5