İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bizimle İlgilenenler..

Ni-Osman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba,

Bizi ziyaret etmeyi planlayan yada daha önce gelen ve tekrar gelmeyi düşünenler 6 aylık bir süredir yapımına devam edilen yeni yerimizin inşaatı tamamlandı.

Eski Adres: Muratdede Mh. 356 Sk No:10 Denizli
Tarif: Merkez bayram yeri petrol ofisi yanı 2. Kat

Yeni Adres: Merkezefendi Mah. Eski Karciyolu Uzeri No:13 Merkez/Denizli Pk:20125
Tarif: Devlet hastanesi üstü Büyük Esma Hatun camisi yolunda Kazım Kaynak lisesinin caddesi üzeri Cumhuriyet Matbaası karşısı 1. ve 2. Kat

Bizi ziyaret etmek isteyenler ve otobüs ile çevre illerden gelecek arkadaşlar bizimle iletişim kursunlar garajdan araba ile onları getirebiliriz.

Kroki : http://www.netinternet.com.tr/erisim.php

Ayrıca 4 Mart 2007 de açılış için yemek verilecektir Denizli de oturan herkesi bekleriz.

Saygılar,

harikahost.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk ben gördüm ilk hayırlı olsun u ben dile getireyim o zaman :)

Hayırlı uğurlu olsun yeni yeriniz

Ben Sinop tan gelemem ama o mahallede bir müşterim var ona söylerim belki ilgilenir

Başarılar dilerim yeni yerinizde

teneke

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayırlı olsun başarılar

yanlız vps sunucularda VPS1 128 ram görünüyor cpanel çalıştırıyormu

akineroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayırlı olsun osman kardeş nice büyük yerlerde görmek isteriz sizleri...

Ni-Osman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Teşekkürler herkese.. harikahost.net düşünmen yeterlidir.

VPS sorusu için Cpanel Partneri olmak için bir başvuruda bulunduk bu işlerle daha önce uraşanlar bilir 1000$ hava parası istiyorlarmış başta istemiyorlar sanıyorduk ama ufacık yazmışlar bir köşeye :) bu düşüncemizi gerçekleştirirsek 8$ ek ücret ile VPS sunucular üzerine Cpanel verilebilecek. Ama şuan yok.

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Açılmış sanırım 5'i oldu :) Hayırlı olsun, başarılar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5