İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BizimVPS Paket Örnekleri

ersinkoc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
USB Bellek kampanyası devam ediyor. Sunucularımız NITEL datacenterinde konumlandırılmıştır. Kendi kabinimizde daima ortalama değer+10 Mbit hat vardır. Peşin ödeme yapmanız gerekmemektedir. Deneyin beğenin farkı hissedin, ödemenizi 7 gün içinde yapın.

Virtuozzo tabanlı Windows VPS paketlerimizden örnekler...

paket_xs_1.gif

-----------------------
paket_s_1.gif

-----------------------
paket_m_1.gif

www.bizimvps.com

İletişim ve MSN : [email protected]

Telefon: 0212 880 55 25

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
windows vps de kontrol panelde ücret alındığını ilk sizde görüyorum :)

ersinkoc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siz piyasada herşeyi illegalliği umursamayarak ücretsiz vermeyi hizmet sanan kişilerden hizmet almışsanız size heryerde kullanılan aynı key ile hiçbir garantisi olmayan ve sorun anında hiçbir şekilde parallels (eski ismi ile swsoft) teknik yardımı alamayacağınız, zaman zaman veri kaybına neden olunca kimseyi muhatap alamayacağınız bir plesk paneli sahibi olmuşsunuzdur. Bizde lisanslar sizin vps inize özel alınmaktadır. Kendi bünyemizde çözüme kavuşturulamayan ciddi problemler için gönül rahatlığı ile parallels den yardım talebinde bulunabiliriz. Biz illegalliğe daima karşı çıkıyoruz. Sizden alınan paraların başkalarının cebine kalmasını mı istersniz? Yoksa hakkınız olanı uygun fiyatla almak mı istersiniz?

Sunucularımızda Windows, Virtuozzo ve Plesk gibi tüm uygulamalar legal olarak lisanslandırılmıştır. Lisans keyleri sadece size özeldir. Paranızın karşılığını kesinlikle alırsınız.

Biz para için hizmet etmiyoruz. Hizmetimizin karşılığını haketmişsek ödemenizi alıyoruz.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
birincisi ben plesk midir herneyse artık ondan 3 ay once kurtuldum panel kullanmıyorum 2 cisi plesk kullansam bile gidip plesk panel sayfasından hizmet alacak biri değilim 3 ben hic veri kaybı yaşamadım yaşamam neden yaşamam ? her hafta yedeklerimi alır makinama koyarım kişisel tartışma olmasın şimdi konunuz hayırlı satışlar.

ersinkoc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tartışmaların bize ve konuya bir zararı olmayacağını düşünüyorum. Plesk panel zorlama değildir. Seçenek olarak hiçbir panel seçmemekte mümkündür. Virtuozzo sistemi ile Plesk kullanmak normal sunucuda plesk kullanmaktan daha avantajlıdır. Biz de çok büyük sıkıntılar olmadıkça swsofttan yardım istemeyiz. Tecrübemizi aşan bazı akıl almaz sorunlarda yardım rica ettiğimizde çok kısa sürede sorunu çözerler. :)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
aslında plesk guvenilecek bir panel değildir suan kullandığım vps de bir kez daha deneyeyim dedim bu sefer dnsleri sapıttırdı sitelerin biri acıyor biri acmıyor :) az once formatattırdım yine panelsiz devam vps e pleskin tek artı tarafı siteleri eklerken kolaylık sağlıyor yoksa faydadan cok zararı var bana

ersinkoc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) İşi bilmemekten kaynaklanan sorunu Plesk dandiktir diye kesip atmışsınız. Helal olsun Türk genci ilginçtir yolunu bulur hep.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
sitede firmayla alakalı hiç bir bilgi yok?
fatura vs. kesebiliyormusunuz ?

ersinkoc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siteye firmamıza ait tüm kredi kartları entegre edildiğinde şirket hakkında bilgilerde yerini alacaktır. Sitede World, Bonus, İdealKart, Cardfinans ve Wondercard a 12 taksit imkanı olacak.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
e o zaman bizde tüm kartlar eklenince vps kiralarız ;)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
umarım 5 sunucudan çıkmamıştır o stok :D

şaka diyorum ;) hayırlı satışlar

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ersinkoc herşeyiniz güzelde düzgün bir siteniz yok, siteniz aktif olunca gayet güzel olacak.:)

Bu arada sunucularda managed hizmet var mı?
(Zırt pırt yardım değilde, plesk yedeği taşırken sorun çıkarsa yada maillerde sorun olursa yada dns server bozulursa vs. vs)

ersinkoc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenin aktif olduğunu hiç söylemedik ki :) Zaten satış yapmaya da çalışmıyorum. Managed hizmet değil. Ancak temel destekleri tabi ki veriyoruz. Bizim ülkemiz insanına managed değil desen de fayda etmiyor. Bizim prensipler belirli. Bir sorun varsa kurcalamadan önce sadece bildirin, biz bakıp halledelim. Eğer bir sorun bilinmeyen kişiler tarafından daha da içinden çıkılmaz hale getirilirse sorun sorun olmaktan çıkıp işkence halini almaktadır. Bu arada o stok sayısı tabi ki 5 sunucudan çıkmıyor :) Bizi 8 GB rami olan ana makineden vmware üzerinde 256 MB ram vps ler satarak 28 tane vps satabileceğini sananlarla karıştırmayınız :)

Açık ve net söylüyoruz. Biz para için hizmet vermiyoruz. Hizmetimizi verip paramızı hakediyoruz. Peşin ödeme yapmanızı istemiyoruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5