İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bizimweb.net ten bıktım, yeni host önerin (ASP & ASP.NET)

anatolian

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar, başlıktan da anlaşıldığı üzere rezil olmanın âlâsını bizimweb.net te gördüm. Artık bıktım, hemen hemen hergün sayfam kapanıyor. İki gün çalışıyor, üçüncü günü bakıyorum sayfa açılmıyor. Online destek de yok. Ticket oluşturuyorsun, amcamlar ne zaman bakarlarsa (genellikle ertesi gün) bi zahmet bakıyorlar; "Tamam sorun giderildi diyorlar". Ama artık canıma yetti. Sinir hastası olacağım. Üsttelik resmi bi kurumda çalışıyorum, oraya da host işlemi almıştım, tam anlamıyla rezil olduk.

Bu nedenle bana şöyle sağlam Asp ve Asp.Net desteği verebilecek hosting hizmeti verecek bi yer söyleyin. Teşekkürler.

Sönmez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Asp ve Asp.Net destekli host sağlayabilirim.. Sana 2 haftalık deneme süresi de veririm...

S

Spy

Misafir
www.hosthane.com.tr 'yi hiç tavsiye etmem. Önceden hızlı olabilir ama şu sıralar hiçde hızlı değil. Sponsor olduğu siteler tek tek ayrılmaya başladı..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5