İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BlaxReklam Yeni İnternet Reklamcılığı

Blaxreklam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tık başı reklam modelleri ile siz yayıncılarımızın kazanclarını arttırmak ilk hedeflerimiz arasında olmaktadır.

Site Kategorisi : Genel İçerikli Siteler (absürt Siteler Kabul edilmeyecektir.)

1. Haftalık ve kesintisiz olarak ödeme yapılacaktır.

2. Haftalık ödeme sisteminde minimum 20 TL kazanca ulaşan yayıncılarımızın ödemeleri yapılacaktır.

3. Hafta içerisinde kazanç bakiyesi minimum 20 TL'ye ulaşan yayıncılarımız günde 1 kez olmak üzere erken ödeme talebinde bulunabilirler.

4. Yayıncılarımız ödeme talebinde bulundukları takdirde 3(üç) iş günü içerisinde ödemeleri yapılacaktır.

5. YAYINLANAN REKLAM ÇEŞİTLERİNE VE WEB SİTENİZİN POTANSİYELİNE GÖRE TIK BAŞINA MİNİMUM 0.03 - 0.05 TL ARASI ÖDEME YAPILACAKTIR.

Kayıt işemini gerçekleştiren yayıncılarımızın üyelik onayının incelenmesi için sisteme giriş yaparak site ve kanal eklemeleri gerekmektedir. Üyelik işlemleri yöneticiler tarafından incelenerek onaylanacaktır.Onay işlemi E-mail yolu ile bildirilecektir.

SAYGILAR

Blaxreklam üyelik Paneli;

http://www.blaxreklam.com/ad/index.php?blax=yeniuye

Blaxreklam İntenet Reklamcılığı
www.blaxreklam.com

"Not : Soru ve görüşleriniz için
[email protected] adresi üzerinden online
destek alabilirsiniz."

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
popup ve splash ne zaman aktif olacaktır ?

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
pop-up ve splash çalışmamız yok demişsiniz ama siteye girince splah ve pop-up gösterimleri diye bir kısım var.
sitem henüz onaylanmadı onaylandıktan sonra daha detaylı inceliyebilecem inş.

Blaxreklam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pop-up ve splash çalışmamız yok demişsiniz ama siteye girince splah ve pop-up gösterimleri diye bir kısım var.
sitem henüz onaylanmadı onaylandıktan sonra daha detaylı inceliyebilecem inş.

İleriye yönelik bir çalışma yapıldığından dolayı raporlar bölümünde bulunmaktadır. Fakat herhangi bir Pop-up veya splash reklam kodu alabileceğiniz menu yoktur.

jacktheblack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Bir şey sorucam. İletişim kısmına baktım ama birşey göremedim.

Necisiniz? Sabit ofis var mı? Telefonla nasıl ulaşacağız.

yanlış anlamayın sadece meraktan ve eğer kullanırsam kendimi koruma amaçlı soruyorum. Türk reklam piyasasında bazı dolandırıcı tabir ettiğimiz yanar dönerli kişilerin bulunduğu bir piyasada hiç bir şekilde iletişim bilgisi olmaması beni açıkçası kullanma konusunda şüpheye düşürdü.

Bu konuda kimsiniz, ne iş yaparsınız vs bilgiler verirseniz benim gibi bir çok kişiye yardımı dokunacaktır.

Blaxreklam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir şey sorucam. İletişim kısmına baktım ama birşey göremedim.

Necisiniz? Sabit ofis var mı? Telefonla nasıl ulaşacağız.

yanlış anlamayın sadece meraktan ve eğer kullanırsam kendimi koruma amaçlı soruyorum. Türk reklam piyasasında bazı dolandırıcı tabir ettiğimiz yanar dönerli kişilerin bulunduğu bir piyasada hiç bir şekilde iletişim bilgisi olmaması beni açıkçası kullanma konusunda şüpheye düşürdü.

Bu konuda kimsiniz, ne iş yaparsınız vs bilgiler verirseniz benim gibi bir çok kişiye yardımı dokunacaktır.

Firma ofisimiz şu an için Kayseri/Merkez Bankalar cad. 3/254 adresinde Webtasarım ve Reklam hizmeti üzerine kuruludur. Haftalık ödeme yapıldığından dolayı siz yayıncılarımız sistemi deneyerek güveninizi kazanmamızı sağlayabilirsiniz. İletişim bölümüne isteğiniz üzerine Telefon numarası eklenmiştir. SAYGILAR

(Ofisin yeri değiştirileceğinden dolayı iletişim bölümüne girilmemiştir.Daha sonra Eklenecektir.)

jacktheblack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Firma ofisimiz şu an için Kayseri/Merkez Bankalar cad. 3/254 adresinde Webtasarım ve Reklam hizmeti üzerine kuruludur. Haftalık ödeme yapıldığından dolayı siz yayıncılarımız sistemi deneyerek güveninizi kazanmamızı sağlayabilirsiniz. İletişim bölümüne isteğiniz üzerine Telefon numarası eklenmiştir. SAYGILAR

(Ofisin yeri değiştirileceğinden dolayı iletişim bölümüne girilmemiştir.Daha sonra Eklenecektir.)

Doğrusunuz fakat ne şirketler vardı haftalık ödeme vaadiyle kandırıp paraları iç ettiler. Ronaldinho10 sitesindeki webmaster forumunda böyle dolandırıcı site başlıklarını görebilirsiniz.

O yüzden ben de sormak istedim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5