İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blog Açmak Mantıklımı ?

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Blogunu ne konuda açacağına sen karar vereceksin. İlgi alanınla, iyi bildiğin konu ile ilgili olursa daha iyi olur.

Forumdan bişeyler kaptığımdan dolayı heralde pvp kurulum vs. ile ilgili olacak.Genç kitlenin çoğuna hitap ediyor.Oyun blogu olacağından iyi yazmamada gerek kalmıyor :) Önemli olan iyi bir tema , iyi bir seo ...

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Ben bumerang ile sitelerin estetiğinin bozulduğuna inanıyorum, hiç kullanmadım o tarz sistemleri. Beğenenler var mı acaba kullanıpta?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Forumdan bişeyler kaptığımdan dolayı heralde pvp kurulum vs. ile ilgili olacak.Genç kitlenin çoğuna hitap ediyor.Oyun blogu olacağından iyi yazmamada gerek kalmıyor :) Önemli olan iyi bir tema , iyi bir seo ...

İyi o zaman başarılar. Soruların olursa yardımcı oluruz.

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Ben bumerang ile sitelerin estetiğinin bozulduğuna inanıyorum, hiç kullanmadım o tarz sistemleri. Beğenenler var mı acaba kullanıpta?

Bumerang vs. yerler niye sevilmesin ? küçüçük koda karşılık alakalı konuda reklamın ? Daha güzel ne olabilir ? Ama bumerang oyun vs. konularına ev sahipliği yapmıyor.

idea

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12

hocam ben uzun zamandır kullanıyorum... sanırım 7 ay oldu...

artık eskisi gibi değil.. hit zor geliyor. çünkü herkes yazıyı gönderince senin yazı sonlarda kalıyor... falan filan...

hit gelmiyor değil geliyor ama az... tavsiye bir site istersen (özgün içerikli yazılar yazıyorsanız) urlle.com sitesini tavsiye ederim.

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
O zaman kesinlikle Wordpress kullanmalısın.

Ücretsizini önermiyorum, çünkü reklam yayınlayamıyorsun, eklenti yükleyemiyorsun vb.

Yardımcı olan herkese teşekkürler.Bumerang gibi servislerden yararlanmak için genel içerikli bir blog olacak.Vatana millete hayırlı olsun :alkış:

Eif istediğin bir sitenin banner ini at.Tekil hit 600 lük sitemde reklamını ücretsiz yapıyorum :) 468x60 olursa sevinirim.Olmazsa canın saolsun.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Yardımcı olan herkese teşekkürler.Bumerang gibi servislerden yararlanmak için genel içerikli bir blog olacak.Vatana millete hayırlı olsun :alkış:

Eif istediğin bir sitenin banner ini at.Tekil hit 600 lük sitemde reklamını ücretsiz yapıyorum :) 468x60 olursa sevinirim.Olmazsa canın saolsun.

Estf. olur mu öyle şey :)

Birbirimizle yardımlaşmak için buradayız. Başarılar :harika:

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100

Eif'e borçlu olanlar kulübümüze hoş geldin hocam :) Allah üstadımızı başımızdan eksik etmesin 112 acil servis gibi her soruna yetişiyorsunuz valla Sayın Eif :harika: :alkış:

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Eif'e borçlu olanlar kulübümüze hoş geldin hocam :) Allah üstadımızı başımızdan eksik etmesin 112 acil servis gibi her soruna yetişiyorsunuz valla Sayın Eif :harika: :alkış:

Aşkolsun borç falan yok.

Biz de büyüklerimizden böyle gördük zamanında :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bu başlık mantıksız bikere:D
ücretli host ve domain al ve Eif'i sorularınla bayılt :p

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
forumlar veya heryerde "blog" var, seo makaleleri bile bloglar üzerine gidiyor. bildiğimiz sitelere ne oldu heryerde blog geçiyor :)
geçen yazdım şimdiki aklım olsa her sitemi wp yapardım. wordpress gibi bir sistem varken her türlü site düzenlenip ona kurulur ama blog niye?
sürekli sürekli çok özel yazılar yazıp az hite razı olmak amacını merak ettim sadece. trde herhalde çok yoktur blog yazıp iyi hitleri olanlar.

soruya gelirsek Türkçe blog açmak bence mantıksız (wp kurmak mantıklı). forum da mantıksız. bir sürü alternatif proje yaratılabilir diye düşünüyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5