İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blog çok yavaş

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhabalar gayet hızlı ve sorunsuz olan resellerime aktardığımız bu blog acayip şekilde kasıyor bazense veritabanına ulaşamama hatası alıyorum. Dün akşam yeni bir tane daha kurdum ondada aynı şekilde kasıyor. Host firması ben kontrol ettim sorun yok gibisinden bir cevap verdi. Neden olabilir acaba?

www.dusuncegunlugu.com

qbert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:( ben baktım,gayet normal açılıyor sayfalar. hız da bi sorun yok.

biRtuRk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar gayet hızlı ve sorunsuz olan resellerime aktardığımız bu blog acayip şekilde kasıyor bazense veritabanına ulaşamama hatası alıyorum. Dün akşam yeni bir tane daha kurdum ondada aynı şekilde kasıyor. Host firması ben kontrol ettim sorun yok gibisinden bir cevap verdi. Neden olabilir acaba?

sunucunun tarih ve saati ile alakali bir sıkıntın var sanırım kontrol edersen veritabanı ile ilgili sıkıntı oradan kaynaklanabilir ki benim basima geldi

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
O an anlayamadığım bir erişim sorunu vardı. Nedense resellerde oluşturulmuş bir kullanıcı paketindeki tüm bloglar kasarken, diğer pakettekilerde sorun yoktu. Şu an halloldu ama nasıl oldu, neden yavaştı bilmiyorum ,hiç bir şey yapmadan düzeldi, sorunun wordpress ile alakası yokmuş onu anladım. Teşekkürler iyi çalışmalar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5