İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blog Commenter

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Aradığınız kelimeyle alakalı girilmiş blog postlarını bulur ve programdan ayarladığınız default adsoyad, eposta, web, mesaj kısımlarını sayfaya girdiğinizde doldurarak "submit" e tıklanmasını bekler.

Bloglardan backlink toplamak için oldukça işe yarıyor, parayla onlarca link eklenmiş blog listeleri almak yerine, bu programı kullanmak oldukça yardımcı olacaktır.

Berk Uçar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
harikla:) 100 lerce backlink çıkar bu şekilde ve çoğunlu dofollow dur.

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Oldukça güzel bi program paylaştığın için teşekkürler.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Rica ederim uzun zamandır kullandığım bir program, faydasını gördüm fazlasıyla. VIP'te paylaşım ile alakalı başlığı okuduktan sonra arşivden ara ara bu tarz program ve listelerimi paylaşmaya karar verdim. :)

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Hepsi tamam da ben "submit" kısmını göremedim. :(

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Kelime aradıktan sonra aşağıdaki liste doluyor. Listedeki adreslerin en başındakine tıklarsan, ilgili blog sayfası açılacak ve sayfadaki yorum formunda alanlar dolu gelecek. Sende oradan "submit" e tıklayıp yorumu göndereceksin. Listedeki bir sonraki sayfaya geçmek için, yukarıda >> gibi bir button var ona tıklaman yeterli.

Murat Sökmen

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
daha önceden denedim bu konu aracılığı ile güzel program . ben tek tek ekledim çoklu ekleniyormu bilmem . Güzel paylaşım teşekkürler repledim

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Murat Sökmen: Malesef çoklu ekleme yok, tek tek ekleniyor.

Rica ediyorum arkadaşlar yeniden, işinize yaradıysa ne mutlu :)

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dosya bozuk hocam, çalışmıyor. Dosyaya tıklayınca hata veriyor. Linki kontrol edebilir misiniz?

NetWork

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Teşekkürler, gayet başarılı bir program.

Yanlız yorumları post ettiğim de son aşamada %90 sayfa görüntülenemiyor demesi sizdede oluyormu?

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Dosya bozuk hocam, çalışmıyor. Dosyaya tıklayınca hata veriyor. Linki kontrol edebilir misiniz?

Muhtemelen Windows XP kullanıyorsunuz. Vista ve 7'de sorunsuz çalışıyor uygulama fakat XP için bir yaması gerekiyor. Aldığınız hatayı Google'da aratırsanız, ilgili yamayı Microsoft'un update sayfalarında bulabilirsiniz.

Teşekkürler, gayet başarılı bir program.

Yanlız yorumları post ettiğim de son aşamada %90 sayfa görüntülenemiyor demesi sizdede oluyormu?

Çok nadir oluyor bende. İsterseniz sayfa görüntülenemiyor yazan siteleri bir kenara not edip, daha sonra kontrol edin bakalım yorumlar gidiyor mu? Hem bizide bilgilendirmiş olursunuz :)

NetWork

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Post gidiyor diye tahmin ediyorum, çünkü aynı sayfaya tekrar göndermeye çalıştığımda dublicate content diyor WP. demekki gidiyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi