İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blog dağıtım sitesi -Grafik içerikli

downtr.org

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Site adresi: www.grafikci.org
İstenen minimum fiyat: 70 ytl
Sitenin açılış tarihi: 1 ay önce
Kategori, sitenin içeriği nedir:Ücretsiz Blog,grafik
Günlük hit sayısı, kaynak link: 80 tekil hit
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: Herşeyiyle satılıkdır.
Hosting dahilmidir: 1 aylık host dahil.
Banlı olduğu sponsor varmı:Hayır yok
Banlı olduğu arama motoru varmı:Hayır yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi:Ücretsiz Lisans
Yazılım Lisans sonlanma zamanı:Ücretsiz Lisans
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..:Hayır yok

İlgilenemediğim için satıyorum.Seo uyumlu çok kaliteli blog dağıtım scriptine sahip.Pm yada buradan ulaşabilirsiniz bana.

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
özelliklerini bıraz daha acarmısın blogger tarzı bısey mı

downtr.org

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
birçok eklenti kurup modifikasyon yapabiliyorsunuz.Evet uğraşılırsa blogger gibi olabilir.Fakat üye adresleri http://www.siteniz.com/author/3kullanıcı adı şeklinde olmaktadır.WYSIWYG content editor yani herhangi bir web alanından kopyaladığınız içeriği kolayca bloga yapıştırma özelliği mevcut.Tema desteği mevcut.Lisans gerektirmeyen ücretsiz scripte sahiptir.

Multiuser yani tek kullanıcılı blog olarakda kulanabilirsiniz.Multilanguage özelliği sayesinde ise ziyaretçi hangi dili kullanıyorsa otomatik browser dilinden tanımakta ve Blog yabancı dile otomatik geçmektedir.

downtr.org

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
fiyatını 60 ytl ye düşürdüm.domain isimtescil.net den hesabınıza ücretsiz geçecektir.Yönetim paneli Türkçedir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5