İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

blog dağıtım sitesi satılık!

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
13 haziran'da eklenen not: selamgunluk.com tekrar satılıktır. Açılış fiyatı 100 ytlden başlıyor, hemen al fiyatı ise 350 ytl arkadaşlar

Günümüzde popüler olan bloglara el attık ve www.selamgunluk.com u yaklaşık 8 ay önce kurduk. Fakat maliyetlerden dolayı büyütmesi zor oluyor. Gerçi hemen hemen hiç reklam yapmadan 1000 i geçkin bi üye oldu. Diğer blog sistemlerine hiç benzemez! Farklı bir yapısı vardır. Kullanılan scripti ben türkçeye çevirmiştim ve www.sevgilim.net ve www.turkceblog.net e kurdum. Ayrıca scriptin kurulumunu da yapıyorum.

Sistem özellikleri:

Plog 1.04 (Kendim türkçeleştirdim. Fakat ana yönetici kısmı tam türkçe değil. Fakat üyeler bölümü tamamıyla türkçedir)

50 den fazla tema.(Her tema düzenlenebilir)

Üyelere özel http://isminiz.selamgunluk.com alt alan adı açılıyor. İsterseniz dir olarakta açılabilir.

Arama motorları ile uyumlu sayfalar.

1000 i geçkin üye ve günde yaklaşık 10-20 yeni üye

Pr:3

DMOZ'a kayıtlıdır, wikipedia-tr de başlığı mevcuttur.

Her hangi bi yerden banlı değildir.

İstenildiğinde yeni eklentiler sayesinde genişleme kolaylıkla yapılabilir.

Ana sayfada son bloglar, aktif bloglar, yeni yazılar vs. kısımlar mevcut.

Her bloga özel albüm ve takvim özelliği.(Alanı istediğiniz şekilde arttırabilirsiniz)

Açılan blogların üstünde istediğiniz reklamı, veya başlığı yayınlayabilirsiniz.

Almak isteyenler pm atabilir veya bu konuya cevap yazabilir.

Fiyat olarak domain+script+database 70ytlden başlar diyorum. Tekliflerinize göre artar. En yüksek fiyat verene devredeceğim.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
acik arttirma ne zaman bitiyor ??
birde hemen al fiyati ne ??

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar satılmıştır, scriptin kurulumunu yaptırmak isteyenler pm atabilir.

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mesajları editleyemedim, selamgunluk.com tekrar satılıktır. Açılış fiyatı 100 ytlden başlıyor, hemen al fiyatı ise 350 ytl arkadaşlar
(Permission bunu ilk mesaja eklersen sevinirim)

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu anki tekliflerden gelen fiyat 135 ytl arkadaşlar. Ayrıca hemen al fiyatını 300 ytlye çektim!

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teklifler için teşekkürler. domain(2 yıl uzatıldı)+script+database+2 ay hostu hemen alacak kişiye 200 ytlye bırakacağım. Herkeze duyurulur! msnden irtibata geçebilirsiniz:
bekirbilge[at]hotmail.com

serdarbakar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkceblog'unn sahibi benim. Kendisinin de dediği gibi 123mp3 bana siteyi kurdu. Gayet memnunum. Tavsiye ederim.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Öncelikle bir önceki alan neden vazgeçti? İlk mesaja birşey yazacaktım ama sürekli bir değişiklik olmuş, son durum nedir?

Ayrıca sitenin toplam sayfa gösterimini ve varsa gelirini yazabilirseniz memnun olurum.

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
satıldımı satılmadı mı bayağı karışmış

U

username

Misafir
Öncelikle bir önceki alan neden vazgeçti? İlk mesaja birşey yazacaktım ama sürekli bir değişiklik olmuş, son durum nedir?

Ayrıca sitenin toplam sayfa gösterimini ve varsa gelirini yazabilirseniz memnun olurum.

Adam konuyu açalı 6 aydan fazla olmuş :) 2006-06-10, 23:48

yakamoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siteyi satan arkadaş yaklaşık 1 ay önce, paraya ihtiyacı olduğu için siteyi satmak istediğini söylemişti bana msn den. Maddi durumunda bir değişiklik olmasa satmayacağını çok iyi biliyorum. Çünkü sitenin durumu çok iyi. Msn'e ve internete uzun aralıklarla giren birisi, girdiği zaman konuyu ona ileteceğim. Şu anda ki durumunu bilmiyorum, satıp satmayacağı o gelince anlaşılır zaten.

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selamgunluk.com

Arkadaşlar bu konu bayağı eski. fakat siteyi tekrar satmayı düşünüyorum. googleda indexli sayfası 20000ler civarında. Aklımda ki fiyat 500-600 arası. Bu fiyata peşin verecek varsa, Türkçe Dil dosyasının hakları dahil siteyi arkadaşa satabilirim. almak isteyen olursa lütfen pm atsın. en kısa sürede alabilirsiniz. Yoksa önümüzdeki günlerde yeni bir açık arttırma yapmayı düşünüyorum.
Saygılarımla...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5