İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blog Dağıtma Sitesi Aranıyor

besar-esad

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Bismillahirrahmanirrahim
Allah'ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun.

Gelelim konuya kendim blog yazarı olarak kullandığım blogger ve wordpress blog dağıtma sistemine hayran oldum. Wordprees ve blogger sistemini özelllikle de wordpress sistemini çok beğendim, fakat bu blog dağıtma sistemlerinde asıl emek veren alın teri göz nuru döken binlerce blog yazarı bu sistemin arasında hırpalanıp gidiyor hazırladığın blog yüzbinlerce kez okunsa dahi amerikadaki coni'ye derdini anlatamıyorsun sistemi tam anlamıyla kullanamadıgın için reklam işinden para kazanılması pek mümkün olmuyor. İşte tüm bu sebeblerden dolayı bir blog dağıtma sitesi kurup türkiyede bu işi yapmayı ve ülkemizin kıymetli blog yazarlarını Amerikalı Coni'nin dediğim dedik çaşdığım düdük anlayışına teslim etmmeye karar verdim.

Blog Dağıtma Sitesi Aranıyor

Blog Dağıtma Siitesi Alınacaktır Wordpress tarzı blog dağıtma sitesi aranıyor.

Satılık blog dağıtma sitesi aranıyor ilgilenenler arasın 05074351206

Crime

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oncelikle istediğiniz gibi blog sistemi kurulumu için kendinize ait bir sunucunuzun olması gerekmektedır.Daha sonrasındaysa otomasyon ıslmeıyle kullanıcı gelır sıze basvuruda bulunur onaylanırsa sıstem kendısı otomatık wordpress kurar kullanıcının sectıgı subdomaıne lakın maliyetı dusundugunuzden cok daha yuksek olucaktır bu ıslemın yaptırmak ıstersenız tekrardan ıletısıme gecebılrız.Söylediğim gibi bu işin maliyeti yusektır yıllık bir sunucu kirası ve otomasyon yazılımı..

besar-esad

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Oncelikle istediğiniz gibi blog sistemi kurulumu için kendinize ait bir sunucunuzun olması gerekmektedır.Daha sonrasındaysa otomasyon ıslmeıyle kullanıcı gelır sıze basvuruda bulunur onaylanırsa sıstem kendısı otomatık wordpress kurar kullanıcının sectıgı subdomaıne lakın maliyetı dusundugunuzden cok daha yuksek olucaktır bu ıslemın yaptırmak ıstersenız tekrardan ıletısıme gecebılrız.Söylediğim gibi bu işin maliyeti yusektır yıllık bir sunucu kirası ve otomasyon yazılımı..

Taman iletişime geçip konuşalım bu işten anlıyorsanız

Crime

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Taman iletişime geçip konuşalım bu işten anlıyorsanız

Kusura bakmayın iş yogunlugu sebebiyle forumlardaki aktivitelerimiz ne yazık kı kişisel bazda ciddi bir düşüş içinde halen durumla ilgileniyorsanız iletişime geçebiliriz.

besar-esad

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Kusura bakmayın iş yogunlugu sebebiyle forumlardaki aktivitelerimiz ne yazık kı kişisel bazda ciddi bir düşüş içinde halen durumla ilgileniyorsanız iletişime geçebiliriz.
Evet hala durum ile ilgileniyorum ararsanız konuşabiliriz. Ulaşamazsanız mesaj bırakmanızı rica ediyorum.

Crime

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilgilendirme amacıyla belirttiğiniz telefon numarasına mesaj attım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5