İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blog Kardeşliği 3

alicanTR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Blog kardeşliği 2'nin kapatılması üzerine açılmıştır arkadaşlar.Blog kardeşliğinin amacı günlük olarak blog kardeşliğinde yer alan sitelere girip yorumlar atmaktır.Yorumlar kesinlikle mantık çerçevesinde olmalı yani 'teşekkürler' 'yararlı makale' vb. gibi değil.Arkadaşlar blog kardeşliğinde olacak kişiler sitelerini güncel tutmaya çalışmalıdır güncel tutmadığı dairde nedenini belirtmeli eğer geçerli bir nedeni varsa 2-3 kere affedilebilir.Ancak neden belirtmediği taktirde 3 uyarıyı aşacak olursa blog kardeşliğinden çıkarılacaktır.Kesinlikle kimse birbirine emir verici,kırıcı,kaba vb. bir üslüpla konuşamaz ve blog kardeşliğini ikidebir eleştirip şikayet edecek kişiler gruptan rahatlıkla çıkabilirler.

Katılmak isteyen arkadaşlar konu altına mesaj ve bana ö.m atabilirler.

Blog kardeşliğine kesinlikle wa*ez ve ad*lt siteler alınmaz.

Her üyenin yanlız bir siteyle katılma hakkı vardır.

Üyeler katıldığı gün yorum yapmakta zorunludur yoksa 1 adet ceza alırlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bir not daha eklemek istiyorum. sitenin güncelliği önemli fakat eski konuların googleda tekrar indexlenebilmesi için ilk konulardan itibaren yorum yapabiliriz. indexlenmeye yararı olacağını düşünüyorum.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
bir not daha eklemek istiyorum. sitenin güncelliği önemli fakat eski konuların googleda tekrar indexlenebilmesi için ilk konulardan itibaren yorum yapabiliriz. indexlenmeye yararı olacağını düşünüyorum.
Bu doğrudur.
Pratikte yorum yapılan altsayfaların sıralamalarda yükseldiği çok kez gözlemlenmiştir. Yapılan yorumların anahtar kelime ile ilgisi sonucu olumlu etkileyecektir.

alicanTR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
05.11.2012 Yorumları Atılmıştır.

Jimbe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her ne kadar blog olmasada oyunlara yorum yazabilirsiniz. Yorumları işten çıktığımda yapıcağım teşekkürler.

alicanTR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaşlar blog kardeşliği kişi sınırlaması yoktur.Ayrıca bana yarına kadar dönüş yapmayan ve diğer sitelere yorum yapmayan kişiler Blog Kardeşliğinden çıkarılacaktır.

Jimbe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Son düzenleme bilgisini temizle

alicanTR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
@Depresan
@ali46
@Jimbe

7 Kasım 2012 Yorumlarınız Atılmıştır Arkadaşlar.Lütfen yorum atarsanız linklerinizi paylaşınız.

ali46

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yorumlarınız atıldı..

BirayKorkmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
otogol.com

Blog kardeşliğine katılabilirmiyim ? Ve aktif üyeleri güncel haliyle yazarsanız iyi olur, ona göre doğru yorum yaparız.

alicanTR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
[MENTION=54241]BirayKorkmaz[/MENTION] ve [MENTION=44193]nigerr907[/MENTION] Siteleriniz eklenmiştir.Arkadaşlar güncel üyeler son haliyle düzenlenmiştir bugünün yorumunu atabilirsiniz.

nigerr907

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
ee Bitti :D Bu Arada Duyduğuma Göre Katılsam mı Katılmasam mı diyen arkadaşlar varmış,bakın katılın ben nolmalde 20 günde habire siteye içerik yüklüyerek alexa sıralamasına giriyordum ama şu kardeşliğe katıldım 2-3 günde alexa gördü beni,hergün alexam düşüyor 26 milyondu sıralamada 10 milyona düştüm her günde düşüyor.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
yorum atanlara dönüldü

BirayKorkmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
7 Kasım 2012 Yorumlarınızı Attım Arkadaşlar.

Teşekkür ederim. Alican kardeşim senin yorum kısmında ki profillerinden hiç birinde üyeliğim yok. Eğer normal Ad/URL seçeneği eklersen hemen yapacağım.

alicanTR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
[MENTION=18675]depresan[/MENTION] Teşekkürler.
[MENTION=54241]BirayKorkmaz[/MENTION] : Kardeşim blogger olduğu için yorum seçeneğimiz malesef yok.Bir gmail hesabı açarsan daha kullanışlık olur senin için çünkü sadece ben kullanmıyorum blogger sistemi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5